SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie guglle w przerwie po efce

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3821
jak wyżej co polecacie po spalanniu tłuszczu stackami z efką chciałbym jeszcze pociągnąć spalanie ale z przerwą w stosowaniu efydryny chodzi o listopad i grudzien czy da coś branie thyro cuts i T3 ale bez eca np tak jak poleca Vlad 1 miech thyro i t3 i 2 miech tylko t3 ale bez thermy

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
wiem, ze nie prowokoojesz

skootecznie dawki dla jednych moga byc inne dla droogich - oboje to wiemy
i to, ze zdarza sie, iz ty albo ja bierzemy nieco odmienne dawki niz inni, nie moosi oznaczac, ze wszyscy moosza tak samo, prawda?

btw
nie wiem, dlaczego nie wklejasz emotoow - chociaz moze i wiem...
ja zrezygnowalam z nich prawie calkowicie


artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
pewnie, że da....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
ewentualnie thyro cuts mozesz zastapic trx pbl'u... dzialanie to samo

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
Przez pewien czas polecałem wszystkim właśnie PBLa bo za tę samą cenę jest 30 kaps więcej...ale jakoś wszyscy z dziwacznym uporem chcą brać produkt SAN

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
nie wszyscy vladziu ;)

btw
zapomnialam podziękowac - wiesz za co :)

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3821
a ile tego brac dziennie tzn t3 i zastępcy thyro trx

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

...
Napisał(a)
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12622
Grasik zastanawiam sie jaki jest sens brania jednoczesnie t3 + thyro cuts , przeciez t3 ma naturalnie powodowac wydzielanie t2 , thyro cuts działa na tarczyce , stad po odstawieniu thyro cuts przydał by sie t3 jako naturalny pobudzacz, bo moze dojsc do przejsciowego osłabienia tarczycy , stad schodził bym z thyro cutsa piramidalnie w doł choc nic o tym producent nie pisze. ( cos jak tribulus po ph) - czy coś źle rozumuje.

członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
po to brać razem, żeby się nie przyblokować... cały czas pobudzasz tarczycę i jednocześnie bierzesz T2..tak jak biorąc tribulus do cyklu ph

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3821
jeśli dobrze przeczytałem to t-3 można brac 1caps 3-4 razy dziennie a prx 1 tydzień 1 caps dziennie a potem 1 caps 3 razy dziennie nie dłużej niż 4 tygodnie i tyle samo przerwy przed następnym cyklem

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
nie bierz takich małych dawek T2..zacznij od 3kaps dziennie, potem wejdź na 4....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3821
a co z prx może tak być czy brać odrazu 3 capsy co 6h i kiedy przed po jedzeniu na pusty żołąd

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyn a

Następny temat

kretyna i leki

electro
Polecane artykuły