Co do treningu: w przypadku klatki do każdego ćwiczenia dorzuciłbym jeszcze po 1 serii, dodałbym 1 ćwiczenie (3 serie) na triceps np. jakiś wyciąg. Co do pleców jako pierwsze ćwiczenie podciąganie się na drążku nachwytem (podchwytem bym wywalił) jak za lekko doczep sobie obciążenie, podciąganie hantla i wiosłowanie trochę się dublują (ja bym wybrał hantle - większy zakres ruchu), dorzuć jakiś wyciąg, MC na końcu jest ok. Biceps możesz zrobić w trzech ćwiczeniach po 3 serie (także na koniec jakiś wyciąg). Ogólnie to zamieniłbym na klatka/biceps plecy/triceps - wg mnie jest to lepsze rozwiązanie. Na nogi jako 1 ćw prostowanie nóg na maszynie przodem, później przysiady, wykroki, uginanie podudzi tyłem, na końcu wspięcia na palce (jako że trenujesz je w osobnym dniu walnąłbym po 5 serii każdego ćw). Barki mogą być (tylko więcej serii szrugsów 4-5), chociaż ja zrobiłbym barki/triceps a plecy w osobny dzień i również wówczas więcej serii jak w przypadku nóg. To są moje sugestie
Pozdrawiam
PozdrawiamCo mnie nie zabije to wzmocni!