panowie jak sami widzice wyglądam jak g.... pisze do was bo mam problem ponieważ kompleksy dopadają mnie na każdym kroku postanowiłem zmienić cos w swoim wyglądzie...dużo czytałem zanim postanowiłem do was napisac także od początku ... mam 32 lata i niemiałem nigdy styczności z silownia posiadam dar przybierania masy bardzo szybko i w grudniu wazylem 106 kg postanowiłem przejść na diete bardzo wycienczajaca i dziś waze 78 kg zrzuciłem te kg bez cwiczen i bez zadnych wspomagaczy po prostu praktycznie nic nie zarlem a jak jadlem to bardzo mało co z tego ze schudłem jak brzuch mi dalej wisi raczki wygladaja jak u dziecka ogólnie bida z nedza ... powiedzcie od czego mam zacząć ??? treningi ogarniam diete także ale czy np. powinienem brac jakies suplementy ?? spalacze ( na brzuchu dalej zalega tłuszcz) czy mogę brac bialko wogole tego nnie ogarniam i nie wiem od czego zacząć by miało to sens...powiem ze stać mnie na diete i do poswiecenia 300 zl w msc na odzywki a także przeznaczenia 2 godz dziennie na treningi także może jakas przedtreningowka abym miał sile na początek bo ja slaby silowo jestem...proszę o porady z góry dziekuje jeśli ktoś mi cos sensownego doradzi pozdrawiam
Krzysztof Piekarz