SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odchudzanie. Thermo stim + sens leucyny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1175

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46227
Witam, piszę z prosba o jakies w miare sensowne rozpisanie brania TS oraz leucyny, jeśli jest sensowne jej przyjmowanie. Z tego co mi mówią informacje dotychczasowo zebrane w mej głowie to zdecydowanie jest sens.

Przerwa po dosyć długim czasie w treningach i diecie.
Kiedyś Pas 73 cm, teraz 85. Brzuch jest również wzdęty, ale na to już wlasnym doswiadczeniem znalazlem zbawienny środek, który działa wyśmienicie.
Cel? Schudnięcie. Celowo nie używam słowa "redukcja", bo ono kojarzy się raczej z dosłowną wycinką, a mi na tym tak nie zalezy jak na tym żeby lekko sjechać z pasem w dół.
Zakupione już Thermo stim (jakoś tak mnie przekonało szybko do siebie). Celowo nie wybierałem żadnych mocniejszych środków, z uwagi na cel taki jak opisany wyżej oraz fakt, że pierwszy raz będe się zabierał za coś co ma na celu redukcje czego kolwiek

Jeśli chodzi o leucynę, to prosiłbym o krótką i treściwą odpowiedź co dzięki niej zyskam oraz jakąś rozpiskę jak obydwa suplementy brać. Jaki produkt z nią wybrac ? Mam również białeczko.

Dlaczego pisze w tym dziale? Nie wiem.. może sentyment z dawnych lat, zaufanie oraz prosba rowniez o naszkicowanie wskazówek dietetycznych. "kiedy, co i dlaczego", ale bez wielkich szczegółów.

Niestety pracuję kilka razy w tygodniu w trybie dwu-zmianowym(dzień/noc 7-19/19-7) (12 godzin) (ORLEN - przekleństwo).

Jeśli brakuje informacji lub coś jest nie jasne, z chęcią dopiszę co trzeba licząc na pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
osobiscie uwazam Themo Stim za znakomity srodek wspomagajacy redukcje i pomagajacy walczyc z glodem na niej - wiec absolutnie rozumiem Twoj wybor

jak przyjmowac (zakladam ze nie masz zadnych problemow medycznych zwiazanych ze skladem TS)
wtedy dla wieksosci 3x1 kaps w godzinach aktywnosci jak najabrdziej wskazane (dosc rowne odstepy) - jedna porcja moze przypasc przed treningiem
jeszcze jedno zastrzezenie
ze wzgledu na obecnosc 'pobudzaczy' polecam przyjmowac ostatnia dawke na min 5-6 przed snem aby uniknac problemow z nim (co w Twojej sytuacji podwojnie wazne)

leucyna - mimo ze w moim odczuciu najwazniejszy dla miesni aminokwas to jednak sam zdziala niewiele - jako minimum 'obstawy' BCAA

nie wspominasz jaki rodzaj diety stosujesz ale zakladam ze nie jest to JEM / NIE JEM (utrudnieniem dla nie moze byc chocby Twoja praca)
dlatego proponowalbym stosowac zakupiona juz leucyne PO spelnieniu wymagan dietetycznych na bialko
najlepsza pora bedzie okolica treningu ale jak wspomnialem najlepiej zadziac bedzie mogla w obecnosci innych aminokwasow
wiec doskonalym pomyslem bedzie rowniez dodawanie jej do posilkow

jesli jednak nie kupiles jeszcze jej pomysl o zmianie w kierunku BCAA (np w wersji swietnego napoju - BCAA XPLODE)
wtedy pomiedzy posilkami rowniez bedzie sie swietnie sprawdzac (jak i na treningach)

powodzenia w dochodzeniu do formy !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46227
A wiec leucyny jeszcze nie kupilem, dlatego pytalem o sens jej nabywania. Niestety z dieta jest ciezko.. W domu jeszcze by moglo byc ale w pracy czasem totalna plaza, a czasem zap... Przez nawet 8 godzin non stol ze nie ma kiedy sie po jajkach podrapac. Z dieta tez jest taka sprawa, ze chcialem aby mnie ktos po/nakierowal, poniewaz nigdy nic w kierunku redukcji nie robilem(zawsze przy samych cwiczeniach poziom fatu byl na niskim poziomie-przez 3 lata caly czas masa i bylo bardzo dobrze[pas 73 hehe]) , wiec tez nie bardzo wiem jak sie za diete zabrac. W moim przypadku (doswiadczenie osobiste) jest ten plus, ze mam dobry organizm i wystarczylo by regularnie cwiczyc i wprowadzic diete(nawet masowa) zeby fat spadal (tak jak pisalem przed chwila , zawsze nawet na masie bylo fajnie). Jednak ostatnio sie zbuntowalem przeciwko swojej sylwetce i chce ja znacznie szybciej zmienic w w/w. kierunku. Odrazu mowie - ekto nie jestem Co do pobudzaczy w ts to wiem... Nie jedno sie juz jadlo i znam ten temat hehe.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jesli nie kupies to faktycznie sa ze tak ujme lepsze zakupy pierwszej potrzeby

a w sprawie diety dla zabieganych - chyba nie ma lepszej (nie spotkanlem rownie wygodnej i rownie skutecznej w mojej dluuugiej 'karierze' )

sprawdz czy pasowalaby Tobie (znamm jedynie NIELILCZNE przypadki ktore nie chwycily bakcyla )
https://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
Witam,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
Witam,

chcę spróbować pierwszy raz spalacza. Zasugerowano mi własnie thermo stim. Czy jest on bezpieczny dla zdrowia? Czy jak jest upał na zewnątrz moge śmiało go używać czy wtedy odpuszczać :)
Sorry, być może dziwne pytania ale generalnie ja z tych co się po 50 razy zastanawaiają nad połknięciem każdej tabletki ;)

pozdrawiam
M.

Zmieniony przez - matoos w dniu 2013-07-19 16:53:04
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jeszcze raz prosimy i bez Enter - raczej z SHIFT+Enter
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
Biniu, nad Twym postem jest moje pytanie :) Co sądzisz?
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
matoos
Witam,
chcę spróbować pierwszy raz spalacza. Zasugerowano mi własnie thermo stim. Czy jest on bezpieczny dla zdrowia? Czy jak jest upał na zewnątrz moge śmiało go używać czy wtedy odpuszczać :)
Sorry, być może dziwne pytania ale generalnie ja z tych co się po 50 razy zastanawaiają nad połknięciem każdej tabletki ;)



jesli jestes zdrowy i nie masz problemow z zadnym ze skladnikow
to Thermo Stim zawiera substancje dopuszczone do spozycia w PL - wiec jako taki nie zawiera szkodliwych subtacnji - jednak trudno oceniac reakcje indywidualne

dlatego jesli nie masz problemow ze skladnikami
prosze zacznij od 1 kaps dziennie co 2-3 dni zwiekszajac dawke (jelsi nie bedzie problemow) do 2-3 czyli porcji docelowej

wiekszosc z nas stosujacych (sam okazjonalnie stosuje) nie patrzy na temperature na zewnatrz :)

prosze wpierw

1. sprawdz skladniki
2. zaczynaj od malych dawek jak wpsomnialem

powodzenia !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
Dziękuję :)
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
na zdrowie i ku lepszej sylwetce
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Kotlety tuńczykowe

Następny temat

Efektywna suplementacja magnezem nowej generacji

electro
Polecane artykuły