jak przyjmować kreatyne,jak z regóły trenuje z ranca (8:00-9:00)?czy tradycyjnie 5g po przebudzeniu +5g po treningu czy moze jakos inaczej bedzei lepiej?
MOJE ZDJĘCIE:
http://www.sfd.pl/Plecki-t192916-s5.html
Ilość wyświetleń tematu: 1602
MOJE ZDJĘCIE:
http://www.sfd.pl/Plecki-t192916-s5.html
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
******WIDZE ŻE JAK SIE O SOGA NIE UPOMNĘ TO NIKT NIE RZUCI BIEDNEMU NA TACĘ
***
MOJE ZDJĘCIE:
http://www.sfd.pl/Plecki-t192916-s5.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły