Witam
Podczas wykonywania ćwiczenia na biceps (Uginanie ramion ze sztangą stojąc, szczególnie przy wąskim chwycie) wyczuwam ból w odcinku lędźwiowym co uniemożliwia mi wykonywanie tego ćwiczenia. Ogólne plecy mnie raczej nie bolą, czasem się zdarza od czasu do czasu ale przy tym ćwiczeniu notorycznie. Jak się na to zapatrujecie ?
Podczas wykonywania ćwiczenia na biceps (Uginanie ramion ze sztangą stojąc, szczególnie przy wąskim chwycie) wyczuwam ból w odcinku lędźwiowym co uniemożliwia mi wykonywanie tego ćwiczenia. Ogólne plecy mnie raczej nie bolą, czasem się zdarza od czasu do czasu ale przy tym ćwiczeniu notorycznie. Jak się na to zapatrujecie ?
Krzysztof Piekarz