SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból odcinka szyjnego a urzadzenie do cwiczenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Mam takie pytanie - mój ojciec ma bóle odcinka szyjnego kręgosłupa i (lekarz polecił masaże) , ale zobaczył reklamę w tv****** i cudowne urzadzenie Ab rocket, które podobno cwiczy miesnie i masuje kręgosłup, chciałbym usłyszeć zdanie osoby która ma jakies pojecie o skutecznosci urządzenia lub propozycję innego służocego do masażu kręgosłupa.Podkreślam że chodzi głównie o masaż a nie cwiczenia miesni brzucha (pisze posta bo mysle że to urzadzenie własnie służy wyłącznie cwiczeniu brzucha a masaż to juz tylko gdybanie i kolejny + ktory ma zachecac) Chciałbym poznać wasze opinie. Nie wiem czy opłaca sie to kupić a moze cos innego :/. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 202 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2237
jqk po kolejnym miesiącu ćwiczeń? dje coś ta maszynka? bo moja matka naogladal sie w tv reklam i mysli ze ta maszynka czyni cuda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
podstawowe pytanie: wierzysz reklamom czy lekarzowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, po pierwsze potrafisz czytać "lekarz polecił" wiesz co to znaczy? Po drugie - jak myslisz czy lekarz powie nie chodz do lekarza bo lekarz nie lubi twoich pieniedzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
a czy ktos na sile ciagnie cie do gabinetu prywatnego?
czy slyszales zeby ktorekolwiek urzadzenie z tv shopu czy innego podobnego dzialalo?w cuda wierzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
a jesli chodzi o masaz to najlepiej pojsc do masazysty/fizjoterapeuty - zadne urzadzenie nie zastapi ludzkich rak. mozna dostac skierowanie na masaze od rodzinnego lub specjalisty rehabilitacji ruchowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
"a czy ktos na sile ciagnie cie do gabinetu prywatnego? "
jimmi mijasz sie z celem, znowu zle rozumujesz.
Lekarz nigdy nie powie że urządzenie bedzie lepsze bo sam tego poprostu nie wie i NIE chce wiedziec,
woli mówic o masażach zabiegach bo to jego chleb i musi miec konsumentow, nigdy nie powie
ze maszyna lepsza od masazu musi polecac swoich znajomych, od niego nigdy nie uzyskasz
odpowiedzi - może spróbuj /nigdy.

"czy slyszales zeby ktorekolwiek urzadzenie z tv shopu czy innego podobnego dzialalo?w cuda wierzysz?"
to jest twoja opinia która jest poparta 0: argumentami i wczesniejsza głupota.


"a jesli chodzi o masaz to najlepiej pojsc do masazysty/fizjoterapeuty - zadne urzadzenie nie zastapi ludzkich rak.
mozna dostac skierowanie na masaze od rodzinnego lub specjalisty rehabilitacji ruchowej"
...no spoko a jesli urzadzenie choc troche dziala to mozna chyba bardziej poprawic zdrowie?
/// masaze pewnie nie sa codzienne?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
nie znam nikogo komu ktorakowlwiek maszynka by pomogla (sama tez mialam jakies wynalazki dawno temu) za to nie raz widzialam programy w tv gdzie ludzie narzekali ze zostali zwyczajnie naciagnieci :/
masaze sa wykonywane zwykle od poniedzialku do piatku i sa za darmo jesli ma sie skierowanie wiec nie rob problemu co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Ab rocket i tak zamówiony, ale dzieki za odpowiedzi fizjoterapeutko :) Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
chociaz napisz jak wrazenia :P tylko szczerze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
...spoko spoko, ale nie moje wrazenia tylko ojca xD. gdybym napisał ze mój kolega ma problem... to wtedy byłby to mój problem (odcinka szyjnego... ble ble ble).

No wiec tak... zamówił to coś w poniedziałek telefonicznie i wszystko ok. wysla... tylko ze przyjdzie pod koniec miesiaca , tak ktos powiedzial x( ...zabic mało. wiec wrazenia beda pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
I jak wrażenia bo reklama produktu jest obiecująca (jak to reklama) i wygląda na to ,że nie trzeba wiele wysiłku to wkładać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcona kostka ;( ?

Następny temat

badanie morfologiczne krwi

WHEY premium