SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BJJ Siedlce - Reaktywacja

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14118

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Grappling.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3183
Witam wszystkich plotkujących i nie, po wakcyjnej przerwie i zapraszam ponownie na zajęcia BJJ. Startujemy w najbliższy czwartek tj. 02.10.2003 o godz.19-tej, będzie to spotkanie informacyjno-organizacyjne (lokalizacja patrz niżej, a więc można przyjść bez sprzętu. Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki od godz. 19-tej w sali WLKS(niski budynek)przy ul. Kazimierzowskiej 23. Pytania oraz ewentualne wyrazy zadowolenia kierować pod nr-y: 608 630 445 lub 608 315 555
Pozdrawiam
Rafał Szafrański
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26177
Ja cie nie piernicze aż nie moge uwierzyć czad

<>Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach<>

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...co tu dużo gadać......do zobaczenia w czwartek.....

~~<<ooOOoo>>~~
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6802
az mnie zatkało, wiec juz nic wiecej nie napisze
ps. jako niepoprawny pesymista jestem ciekaw jak dlugo się utrzyma...


Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5681
Aż mi sięhumor poprawił No to do zobaczenia w czwatek

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi, temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ooorgaaaazzzzzm nawet te pol roku nastepne fajnie polazic:)

--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam....i pytam....tych co juz trenowali....jak się podoba nowa mata????

...pozdrawiam....

..Be PROUD of who YOU are!!..
-=<<}-D>>=-BJJ SiEdLcE KLAN-=<<}-D>>=-
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś nie mogę podpisu zunifikować....echhh...może teraz...

..Be PROUD of who YOU are!!..
-=<<}-)>>=-BJJ SiEdLcE KLAN-=<<}-)>>=-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5681
Ale jakoś duzo was tam

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi, temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26177
Mata is cool.Nie będziemy się obcierać jak na tej starej ta jest w pełni profesjonalna :)

<>Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach<>

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zrobic te mordki co sie rozchodza na podpis??????

Anduina-miesiąc i się przerzedzi<<---eee...chyba tak to sie pisze>>

..Be PROUD of who YOU are!!..
-=<<}-)>>=-BJJ SiEdLcE KLAN-=<<}-)>>=-
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Cokolwiek w Radzyniu Podlaskim

Następny temat

warszawa- gdzie dobre szkoly walki?

electro
Polecane artykuły