Cześć
, próbuje strzelać tak jak na tym filmiku '' http://www.uefa.com/trainingground/skills/video/videoid=1723425.html?autoplay=true '' , nawet mi to wychodzi tylko strzelam za mało mocno, są jakieś poradniki na to aby poprawić siłę strzału ??
, próbuje strzelać tak jak na tym filmiku '' http://www.uefa.com/trainingground/skills/video/videoid=1723425.html?autoplay=true '' , nawet mi to wychodzi tylko strzelam za mało mocno, są jakieś poradniki na to aby poprawić siłę strzału ??
Krzysztof Piekarz