SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila Strzalu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Witam mam taki problem mam 15 lat skończę w sierpniu 16 mam tylko 168 cm wzrostu trenuje piłkę od 8-9 lat mam problem z siła strzału trenuje z rocznikiem starszym 97 i nie mam takiego mocnego strzalu nie wiem czemu. Trener mowi ze mam technike bardzo dobra ale sila strzału jest słaba da sie to jakos poprawic.? Dodam jeszcze że mięśnie nóg mam dobre ;) i lekki kaloryfer tez juz mam

PS. Jeśli nie ten dzial to sorka ale nie wiedzialem gdzie pisac a tu jest PILKA NOZNA xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Moim zdaniem w gre wchodzić moga w zasadzie 3 rzeczy ;
1.technika kuleje
2.mięśnie które przede wszystkim odpowiadają za siłe strzału nie sa wystarczająco mocno rozwinięte (nóg,brzucha oraz prostowniki grzbietu )
3. masz zbyt wysokie wymagania względem siebie,zwłaszcza ze trenujesz ze starszymi od siebie.

+ mozesz sobie zobaczyc te filmiki







Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-02-28 17:50:03

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-02-28 17:53:26

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Trenuje z rok starszymi od 1 podstawowki :> Trener mi mowil jak i wszyscy nawet zawodnicy z klubu ze mam bardzo dobra technike ale mam 168 cm jestem szczuply waże 53 kg ;>. Dodam że czworoglowe miesnie mam dobre a na brzuchu lekki kaloryfer mam ciagle robie brzuchy w domu


Zmieniony przez - FnS w dniu 2014-02-28 20:32:10

Zmieniony przez - FnS w dniu 2014-03-01 14:12:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc W ułożeniu Diety Kopacz:)

Następny temat

Polska - Szkocja 5.03.14

WHEY premium