Mam pytanko. Chodzę na siłownię i na aerobik, do tej pory na zmianę. Teraz chciałabym ćwiczyć jednego dnia i to i to. Czy lepiej jest najpierw spocić i rozgrzac się na aerobach, po czym wzmocnić się na siłowni, czy też odwrotnie? Zależy mi zwłaszcza na schudnięciu, wobec tego co będzie bardziej sprzyjać zrzuceniu wagi?
Spark another owl
Spark another owl
Krzysztof Piekarz
Typowymi cwiczeniami do spalenia tkanki tluszczowej sa cwiczenia aerobowe na tzw cardio urzadzeniach..
Tak jak mowi nikoosia - na treningu anaerobowym znacznie uszczuplasz zapasy glikogenu tak wiec trening aerobowy nastepujacy po nim - to swietne rozwiazanie
