SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[S/Z] iPhone 4 , black , 16gb , stan BDB-

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
Witam , pod mlotek leci iPhone 4 oryginalny nie zadna podrobka , koloru czarnego , wersja 16gb, karta gevey(dzieki niej dziala w kazdej sieci)
Sprzedaje poniewaz bede mial nowy telefon w abonamencie. Tel zakupilem jakis czas temu od znajomego,i nie mam z nim zadnych problemow .
Noszony w przeznaczonej do niego obudowie oraz posiada 2 folie z jednej jak i 2 strony, Stan oceniam na bdb- posiada obicie male w prawym gornym rogu (widac na zdj) , aparat robi bardzo dobre zdj. W telefonie wgrana nawigacja TomToma,skype oraz kilka innych aplikacji.

W komplecie:
-iPhone 4
-karta gevey
-ladowarka samochodowa
-kabel usb
-etui

Mozliwe doslanie zdj w lepszej jakosci dla zainteresowanych












Cena - 900zl , jestem otwarty na wszelkie propozycje. Moze jakis gift plus doplata .

Pozdro

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4093
Co powiesz na NOKIA ASHA 302 nowa gwarancja 2 lata nie porysowany + 300zl?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
sorry ale ten Twoj tel nowy idzie do stac za 300zl..

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8555
wiesz co ja jestem ciagle bardzo zainteresowany ale problem jest w KM chciał bym go na zywo obejrzeć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
mozna zrobic wysylke ze sprawdzeniem zawartosci jak chcesz , ja nie mam nic do ukrycia

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
830up

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
up1

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
800

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
up moze byc wymiana

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1034
mogę dać 750 zl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
priv

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Odżywkę Gainer, np.Mutant Mass i inne dobre..nowe, zaczęte

Następny temat

[K] Prasa do nóg, wyciąg, kierownica

electro
Polecane artykuły