Siemanko, mam lekka skolioze, zbyt prosta szyje, spłycona kifoze i dosc mocna lordoze lędźwiową. Chce się naprostowac na siłowni, byłem w poniedziałek zeby zobaczyc ile dam rade podnosić. Na ławce skośnej 30kg(gryf 20+10kg obciazenia) uginanie ramion 25(a i tak ledwo co) w innych cwiczeniach nie lepiej. Na drazku podciagne sie max 2x
Moglby ktos polecic jakis plan korygujacy ew mi napisac co powieniem cwiczyc? Na tym forum jest juz 1 taki plan ale on głownie do ludzi ze skolioza, a ta mam mala
tu cwicze
Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-11-08 09:24:54
Moglby ktos polecic jakis plan korygujacy ew mi napisac co powieniem cwiczyc? Na tym forum jest juz 1 taki plan ale on głownie do ludzi ze skolioza, a ta mam mala
tu cwicze
Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-11-08 09:24:54
Krzysztof Piekarz