Witam, mam 14 lat i chciałbym poprawić swoją kondycję i szybkość.
Trochę ćwiczę w domu (pompki, brzuszki itd.) oraz bardzo dużo jeżdżę na rowerze, ale nie wiem czy to bardzo poprawia kondycję. Mój czas w biegu na 60 m to 8.37 s. Moim głównym celem jest poprawie kondycji, gdyż ledwo co przebiegam 1 km a przy okazji poprawić trochę szybkość ;) Podajcie w komentarzach wskazówki, jakieś ćwiczenia lub rozkład treningu. Z góry dzięki.
Trochę ćwiczę w domu (pompki, brzuszki itd.) oraz bardzo dużo jeżdżę na rowerze, ale nie wiem czy to bardzo poprawia kondycję. Mój czas w biegu na 60 m to 8.37 s. Moim głównym celem jest poprawie kondycji, gdyż ledwo co przebiegam 1 km a przy okazji poprawić trochę szybkość ;) Podajcie w komentarzach wskazówki, jakieś ćwiczenia lub rozkład treningu. Z góry dzięki.
Krzysztof Piekarz