Witam. Powoli zabieram się za redukcje, ale mam pewien problem z jedzeniem zdrowej żywności, otóż w skrócie: rok zdrowo sie odżywialem, codziennie szamałem jajka, platki, ryż, kasze, oliwe itp, itd. pewnego dnia ni stąd ni zowąd moje samopoczucie drastycznie uleglo pogorszeniu, drogą eliminacji doszedlem do wniosku że przyczyną są właśnie zdrowe produkty... wystarczylo je odstawić i problemy znikaly. Zrobiłem ok. 3 miesieczna przerwe od diety, nic to nie dalo ,nadal gdy tylko zjem jakis zdrowy produkt momentalnie boli mnie brzuch, mięśnie, jestem osłabiony, śpiący , następnie pojawia się katar, depresja, odporność leci na łeb. Mimo wszystko chcialbym wrocic do diety i sportu bo przez te 3 miesiace niezle mnie podlało, potrzebuje tylko jakas liste produktów do redukcji którymi moge zastapic te których wcześniej nie spożywałem, zatem bankowo odpadają: ryż biały i brązowy, kasza gryczana, płatki owsiane górskie, makaron durum, prawdopodobnie piers z kurczaka, jajka, ryba mintaj i wedzona, oliwa z oliwek, migdały. Na razie na liscie mam ziemniaki, mleko, karczek wieprzowy, orzechy wloskie, owoce.
Zmieniony przez - kwakman w dniu 2012-10-01 05:55:53
Zmieniony przez - kwakman w dniu 2012-10-01 05:55:53
Krzysztof Piekarz