witam. po upadku na rowerze stłukłem sobie kostkę w palcu wskazującym. jest spuchniety i nie moge go do konca zgiac, bylem u lekarza a on kazal mi robic oklady z altacetu. czy opuchlizna moze byc jakims przeciwwskazaniem do kontynuowania treningow na silowni jesli nie bedzie mi to przeszkadzalo w wiekszym stopniu? mam taka chec na trening ze chce mnie rozniesc. pzdr
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Obawiam się, że będzie Ci to przeszkadzać, bo nie będziesz mógł dobrze chwytać. Poświęć te parę dni na inny rodzaj aktywności np. bieganie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
scitec attack. Czy moge go stosowac przy cukrzycy typu I
Następny temat
Krzysztof Piekarz