SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból w jelicie grubym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam od poniedziałku jestem na diecie z ograniczeniem węgli, jem same zdrowe rzeczy z dużą ilością białka i zdrowych tłuszczy.
A więc na początku czułem się troszkę dziwnie po posiłkach miałem wieczorami "wiatry" pewnie y powodu dużej ilości białka.
Ale dziś w nocy w obudziłem się z bólem w jelicie grubym. Przez chwile myślałem że mi pęknie Po pół godzinki udało mi się załatwić i tak parę kursów później się uspokoiło. Nie wiem czy to wzdęcia czy zaparcia. Dzisiaj więcej błonnika i herbatka zielona. Co polecacie?? Dodam że zawsze miałem problemy z jelitem grubym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
Dzięki za poradę, poczytałem troszkę i to też może pomóc.
Sogacz już nie wejdzie

Zmieniony przez - Joker1992 w dniu 2012-06-30 12:17:00
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Sprecyzuj dokładne miejsce i rodzaj bólu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
hym lewa strona nisko, ból tak jakby blokowało się wszystko ale ból był naprawdę silny pierwszy raz tak miałem. Momentami po posiłkach w okolicach wieczora czuje takie uczucie ciężkości.
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Diet jak..? Błonnik/płyny?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
białko 2g/k, 2,2g/kg węglowodany, reszta tłuszcze jakiś 1,2g/kg płyny: woda, cherbata zwykła i cherbata czerwona Błonnik otręby 10g dziennie, płatki owsiane górskie, ryż brązowy, warzywa
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Może podejrzewać, że to incydent.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
Zobaczę jak to będzie dalej, w pierwszych dniach miałem wrażenie że właśnie to jelito się oczyszcza, przed dieta miałem takie dźwięki z jelita w stylu "burczenia brzucha", wszystko było pozapychane a jednak na tej diecie przestało. Jeśli się powtórzy to moge kupić sobie ranigast ulgix??
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Dieta - owoce/warzywa, oliwa,woda, błonnik, dokładne rozdrabnianie pokarmu przed połknięciem - to da efekt. Czasami bóle o nieznanym podłożu się zdarzają, w każdej części ciała.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
dieta jest dopięta. Dzieki sogacz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
mam podobny problem, burczenie w brzuchu, wiatry, gazy itd :/ już od listopada, najgorsze, że na to nie ma leków, załatwiam się normalnie, ale strasznie uprzykrza to życie :/ ja bym doradził wizytę u gastrologa i badania: kolonoskopia i gastroskopia, one wykażą czy masz coś (wtedy jakieś leki), czy nie masz (wtedy mogą być nerwy)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 435 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8522
Miałem skierowanie na gastroskopie ale powiedziałem że nie pójdę ;/ też częściowo na tle nerwowym bo podczas zaliczeń czy matury miałem problemy :) Coś mi lekarz gadał że mam zespół jelita nadwrażliwego. Ja jestem zdania że wszystko można dietą załatwić błonnik dobre żarcie i problemów nie będzie dużych. W przyszłości mam zamiar oczyścić jelito jest sporo metod nie tylko lewatywka :P

Zmieniony przez - Joker1992 w dniu 2012-06-29 19:06:09
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból brzucha , wymioty

Następny temat

spuchnięta pierś

electro
Polecane artykuły