Szacuny
11
Napisanych postów
693
Wiek
2 lata
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
20945
Mam zamiar zrobić kurs na trenera osobistego, prowadzony przez Agnieszke Szwankowską. Co sądzicie o tym kursie czy po nim dostane prace jako instruktor na silowni?
1
I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.