Zmieniony przez - iglesias w dniu 2012-04-22 11:16:50
...
Napisał(a)
kolego ryba 5 temat Łodzi na stronę Ligi bardzo proszę
Zmieniony przez - iglesias w dniu 2012-04-22 11:16:50
Zmieniony przez - iglesias w dniu 2012-04-22 11:16:50
...
Napisał(a)
Podaje Lodz jako przyklad ze mozna zorganizowac sprawiedliwe zawody.ostatmio wszystkie zawody koncza sie sporami zarowno zwiozkowe jak i te poza.
...
Napisał(a)
Wśród kobiet: Marlena KRATIUK – 60 kg, przed Sylwią PURLIS także 60 kg. III miejsce z wynikiem 35 kg zajęła 11 – letnia Julia ŁUKASIK.
W kategorii JUNIOR do lat 16 zwyciężył Mateusz PODBIELSKI – 90 kg, II miejsce Tomasz KWIATKOWSKI – 102,5 kg, a III miejsce Hasan ALOWAIO – 90 kg.
Do lat 18 triumfował Patryk KARSKI – 112,5 kg przed Rafałem LIPIŃSKIM – 140 kg i Pawłem HANKE – 150 kg..
W kategorii do lat 23 Mateusz GAJEWICZ z wynikiem 170 kg zajął I miejsce, II z wynikiem 165 kg Mateusz SIECZKA, a III Paweł JABŁOŃSKI – 147,5 kg.
W kategorii WETERAN: do lat 49: I miejsce Mariusz ŁUKASIK – 190 kg, II miejsce Jarosław BASTEK – 175, a III Ireneusz PRYK – 115 kg.
Do lat 59: I – Wojciech BORZECHOWSKI – 152,5, II – Wojciech NITECKI – 145, III – Leszek KOWALCZYK – 100 kg.
Do lat + 60 : I – Kazimierz TAMIŁOWSKI – 140 kg, II – Paweł TEMPCZYK – 105, a III miejsce 70 letni Sylwester JAGUSIAK – 90 kg.
W kategorii do 74 kg: I miejsce Arkadiusz BIELECKI – 177,5 kg, II – Tomasz ZIELIŃSKI – 160 kg, III – Damian PÓŁTORAK – 145 kg.
W kategorii do 83 kg: I miejsce Krzysztof TRACZYK – 185 kg, II – Jarosław FABISZEWSKI – 172,5 kg, III – Przemysław BORUC – 172,5 kg.
Kategoria do 93 kg: I miejsce Rafał OLIASZ – 210 kg, II – Adam DZIWICKI – 185 kg, III – Stanisław PODOLAŃCZYK – 182,5.
W kategorii do 105 kg: I miejsce Karol DRZYMALSKI – 215 kg, II Tadeusz SERAFIN – 205 kg, III – Arkadiusz STRZELCZYK – 190 kg.
W kategorii do 120 kg: I miejsce Piotr WOJCIECHOWSKI – 235 kg, II Waldemar NACEWICZ – 220 kg, III – Maciej REWERS – 210 kg.
W kategorii + 120 kg: I miejsce Michał RUDZIŃSKI – 237,5 kg, II Rafał WYSOCKI – 235 kg, III Mariusz ŻEBROWSKI – 220 kg.
W kategorii OPEN zwyciężył Piotr WOJCIECHOWSKI – 136,56 pkt, przed Rafałem OLIASZEM – 136,40 pkt i Michałem RUDZIŃSKIM – 133,33pkt..
W kategorii JUNIOR do lat 16 zwyciężył Mateusz PODBIELSKI – 90 kg, II miejsce Tomasz KWIATKOWSKI – 102,5 kg, a III miejsce Hasan ALOWAIO – 90 kg.
Do lat 18 triumfował Patryk KARSKI – 112,5 kg przed Rafałem LIPIŃSKIM – 140 kg i Pawłem HANKE – 150 kg..
W kategorii do lat 23 Mateusz GAJEWICZ z wynikiem 170 kg zajął I miejsce, II z wynikiem 165 kg Mateusz SIECZKA, a III Paweł JABŁOŃSKI – 147,5 kg.
W kategorii WETERAN: do lat 49: I miejsce Mariusz ŁUKASIK – 190 kg, II miejsce Jarosław BASTEK – 175, a III Ireneusz PRYK – 115 kg.
Do lat 59: I – Wojciech BORZECHOWSKI – 152,5, II – Wojciech NITECKI – 145, III – Leszek KOWALCZYK – 100 kg.
Do lat + 60 : I – Kazimierz TAMIŁOWSKI – 140 kg, II – Paweł TEMPCZYK – 105, a III miejsce 70 letni Sylwester JAGUSIAK – 90 kg.
W kategorii do 74 kg: I miejsce Arkadiusz BIELECKI – 177,5 kg, II – Tomasz ZIELIŃSKI – 160 kg, III – Damian PÓŁTORAK – 145 kg.
W kategorii do 83 kg: I miejsce Krzysztof TRACZYK – 185 kg, II – Jarosław FABISZEWSKI – 172,5 kg, III – Przemysław BORUC – 172,5 kg.
Kategoria do 93 kg: I miejsce Rafał OLIASZ – 210 kg, II – Adam DZIWICKI – 185 kg, III – Stanisław PODOLAŃCZYK – 182,5.
W kategorii do 105 kg: I miejsce Karol DRZYMALSKI – 215 kg, II Tadeusz SERAFIN – 205 kg, III – Arkadiusz STRZELCZYK – 190 kg.
W kategorii do 120 kg: I miejsce Piotr WOJCIECHOWSKI – 235 kg, II Waldemar NACEWICZ – 220 kg, III – Maciej REWERS – 210 kg.
W kategorii + 120 kg: I miejsce Michał RUDZIŃSKI – 237,5 kg, II Rafał WYSOCKI – 235 kg, III Mariusz ŻEBROWSKI – 220 kg.
W kategorii OPEN zwyciężył Piotr WOJCIECHOWSKI – 136,56 pkt, przed Rafałem OLIASZEM – 136,40 pkt i Michałem RUDZIŃSKIM – 133,33pkt..
Poprzedni temat
Strongmen głównie siła !!!
Następny temat
kiedy będą Mistrzostwa Dzierżoniowa w WL
Polecane artykuły