to teraz wiesz
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."
Moderator dzialu GSM
, oraz 2 CZERWONY HANDLARZ
w dziale targowisko
Dzial GSM http://felektr.katalogi.pl/forum.asp?forum_id=9&forum_title=GSM
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."
Moderator dzialu GSM
, oraz 2 CZERWONY HANDLARZ
w dziale targowisko
Dzial GSM http://felektr.katalogi.pl/forum.asp?forum_id=9&forum_title=GSM
Moderator na emeryturze.
Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne
#Barlinek ruless#
Ga