SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile by to w Czechach kosztowalo ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15277
Moze ktos z was wie ile y to kosztowalo w Czechach ??
chodzi mi o taki zestawik

HMB (jakies dobre zeby na 2 miechy starczylo)
Kreatyna Multipowera 500 g
Gainerek na Whey'u np Whey Gainer Nutrenda (6kg)
I jakas dobra glutaminka

Jak by ktos mi mogl przyblizyc ceny byl bym wdzieczny i to bardzo wdzieczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
na ftp jest umieszczony cennik sklepu z cieszyna



Zmieniony przez - pitos w dniu 2001-12-08 23:27:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15277
thx
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25915
Czy jest on aktualny na "dzien dzisiejszy"?Czy ktos wie czy ceny sie nie zmienily??

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 189
Polecam sklep w Karvinie w Polklinice koło Kauflandu.Ceny lepsze niż w Cieszynie,ponadto można wynegocjowac duże zniżki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1163
mozesz podac adres tego sklepu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 296550
na ftp nie moglem znalesc
moglbys mi powiedziec w ktorym folderze jest ten cennik


TrOl

TrOl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3124
HMB -> jakies 550kc za 120caps Weidera, 600kc za 120caps Multipowera
Kreatyna Multipowera 500 g -> 600kc czeska 760kc niemiecka (ostatnio potaniala)

Gainerow sie raczej nie oplaca, bo podobnie stoja jak u nas, a co do glutaminki to nie pamietam



Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1163
wrzuccie jakiegos linka do czeskiego sklepu !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15277
poszukaj na www.nutrednd.cz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Prezesi takie pytanko mam... Czy poza piracetamem, który w czeskich aptekach dostępny jest bez recepty coś się w Czechach opłaca kupować przy obecnym kursie korony?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA A WĄTROBA????

Następny temat

hmb+kreatyna

electro
Polecane artykuły