Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
68
Napisanych postów
4311
Wiek
35 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
16683
pytanie niedojrzale i zakladam, ze zadane przez osobe z kompleksami - ile osob tyle opinii.
kazdy ma inne wartosci, dla jednych bedzie to posiadanie partnera z super sylwetka, dla drugiego z ladna twarza, dla trzeciego sylwetka + twarz, a jeszcze inni dodadza do tego inteligencje, poczucie humoru i mase innych zmiennych.
tak jak ktos wyzej napisal - ze woli sobie pomacac, tak samo moze byc kobieta, ktora zadowoli wylacznie macanie... a inna bedzie miala wyzsze potrzeby.
a zatem drogi autorze, jesli jestes zakompleksiony to sie z tego wylecz, zadbaj o siebie tak, zebys byl z siebie zadowolony i zyskal pewnosc siebie - wsrod dojrzalych/trzezwo myslacych kobiet nie ma takich, ktore zwracaja uwage wylacznie na powierzchownosc, a gust kazda ma inny.