SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczona twarz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
Hej

Mam problem. Co robić żeby twarz nie wyglądała na zmęczoną, pozbawioną energii? Rano wstaje patrze do lustra iiii mówie do gościa z drugiej strony spie...... ale nic nie pomaga.
Widze jakieś zmarszczki, kreski no poprostu jest tak jakby skóra twarzy była mało napięta (zdrowo toto nie wygląda).
A przez kremy to sie franca jeszcze świeci (lipa).
Zaznaczam że mam 19lat czyli niedużo i już jestem troche zniechęcony

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
2x kremów ci potrzebne bedą dobra higiena twarzy i duzo witaminek na twarz.kremik rano nietłusty mocno nawilżający polecam dermika albo cos z tego gatunku wieczorem koniecznie cos mocno regerującego powiedzmy garniera albo również dermiki do tego tonik z tej serii bedzie dobry noi witaminki duża dawka A,E,z gatunku B , PP i staraj sie wysypiać przynajmniej 8-9 godzin snu.pozdro

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
Cześć Bienias dzięki za odpowiedź

Rozumiem że chodzi Ci o serie MAT-B complex z Dermiki.
Z Garniera nic nie znalazłem. Dermika pewnie droga ale trudno.
Witaminki to rozumiem że w tabletkach?
Bardzo dobra higiena :) przemywam twarz rano i wieczoram.

dzięki. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
np. higiena przy goleniu bardzo wazna , wczesniej dokladnie myjesz twarz żelem , golenie "świeżymy" przyżadami noi potem balsamik koniecznie regerujący . Garnier ma serie twarz matową taką zdechłą nie pamietam jak sie nazywa ale ma na bank . dermika kosztuje koło 30 zeta i styka leciutenko na miecha ale pomaga wierz mi , witamimki najlepiej z pozywienia jak nie to w capsach , staraj sie pij soczek z marchwi albo ją jesc jakos

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224
A dokładnie jak sie nazywa ten krem dermika i jaki to jest nawilzajacy ?
Kupie go w drogerii czy raczej w aptece ?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
Hej Bienias.

Więc wszystko co regenerujące mi sie przyda + marchewy i inne owoce z witaminami + full higiena twarzy i będzie lux.

Co myślisz o http://www.dermika.com.pl/konsultacje/index.html - cera tłusta. Co byś z tego odrzucił, a co może dodał.

W pierwszym poście napisałeś: ...dużo witaminek na twarz...
W postaci maseczki witaminowej?
Jak możesz to napisz co Ty używasz.

Dziękóweczka za pomoc.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
Przede wszystkim żeby buzia miała ladny kolor to musisz przynajmniej 2 razy w tygodniu zrobic 5 minutowy PEELING, oczyścisz w ten sposób bardzo dokładnie skóre twarzy z zanieczyszczeń i martwego naskórka!!! Wtedy skóra będzie bardziej gładka i delikatniejsza.Ja uzywam oligovital oceanic seria AA - bladoróżowy z oligoelementami i ekstraktem z białej herbaty. Jest niedrogi i bardzo skuteczny. Poza tym na piekna cere wpływa również to jak się odżywiasz Polecam picie codziennie szklaneczki z SOKU Z MARCHWII co po okolo 3. tygodniach zaowocuje subtelnie pomaranczowym kolorem skóry. Jesli nie masz ochoty zmagać się z sokowiróka kupuj sok "Sokuś"- jest znakomity, bez konserwantów i co wazne ma krótki okres przydatności, czyli jest świeżutki Wazne jest tez abyś nawadniał organizm od środka - najlepiej 1,5l niegazowanej mineralnej dziennie. Teraz w zimie nie polecam kremu nawilzającego , bo zawiera wode a to nie jest dobre na taka pogode. Acha i najważniejsze - musisz się wysypiać!!!

buntowniczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
Ziom jaką masz cere tłustą ??? jak tak to wtenczas inna opcja jest bo ja myślałem ze masz suchą . Ogólnie cała dermika jest lightowa bardzo dobra. maseczka oczywiscie jak mówisz ze sie budzisz to trupa widzisz to głeboko nawilzająca albo regeneracyjna obojetnie czego polecam garniera maseczki raz w tygu i cacy jest.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 151
Hej

Dziękóweczka Bienias i Angeliko za pomoc :) przyda sie.
Skura chyba tłusta bo sie często świeci. Jak dla mnie to połączenie suchej i tłustej.
Dam rade.

Pozdrowienia Bienias dla Areczki od chłopaków z Cracovii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
Spoko ziom , pozdro i by sie zmieniło tylko na lepsze

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 616
połczenie suchej i tłustej to tzw. cera mieszana. Strefa T jest tlusta tzn czoło. nos i broda , a policzki mają cere suchą. Jeśli więc masz mieszaną to najlepiej używać kosmetyków do tego rodzaju cery
1

buntowniczka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Perfum bossa-jaki zapach :=]

Następny temat

Pytanko takie malutkie :D

WHEY premium