Założyłem sie z kumplem ( o poważną sume ) ze do 1 września rozmiar moich bicepsów zwiększy się o 3 cm . Wiem ze zrobiłem ogromną głupote zakładając sie o takie coś . Ale jestem człowiekiem honoru i musze zakładu dotrymac. Prosze was o to abyscie mi powiedzieli czy mam już mu dać tą kasę czy jest dla mnie jeszcee jakas nadzieja . Wiem ze mam przed sobą dwa miesiace ale zdajem sobie sprawe ze w tak krótki czasie nie wiele zdziałam . Prosze wiec was o slowa prawdy. Aha wszelkie koksy wychodza z gry.
Z góry serdecznie dziekuję
Z góry serdecznie dziekuję
Krzysztof Piekarz