Szacuny
5
Napisanych postów
746
Wiek
1 rok
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
13199
weider MegaMass ;)
Dla mnie ogolnie nie za dobrze dzialaja gainery- o wiele lepiej mi idzie na diecie+kreatyna+bialko.
Ostatnio (w maju) bralem HDT+Scitec(Mass 8%)+Whey Pro(hi-tec`a) i mi poszlo 7kg Ale pamietam tez ze kiedys wzialem Hardbody Gainer 3600 i po 1,8kg skoczylo mi ze 2-3kg.