Witam,
piszę w dziale małopolskim, bo stwierdzam, że najlepiej nadaje się ten wątek do tego działu.
Czy ktoś z Was może brał udział, bierze, ma wiedzę na temat testu sprawnościowego do straży miejskiej w Krakowie? pasuje wiedzieć na co się przygotować.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam
PS. Istotne jest aby info było z Krakowa, każde miasto ma odrębną kwalifikacje i tez same testy znacznie się różnią.
piszę w dziale małopolskim, bo stwierdzam, że najlepiej nadaje się ten wątek do tego działu.
Czy ktoś z Was może brał udział, bierze, ma wiedzę na temat testu sprawnościowego do straży miejskiej w Krakowie? pasuje wiedzieć na co się przygotować.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam
PS. Istotne jest aby info było z Krakowa, każde miasto ma odrębną kwalifikacje i tez same testy znacznie się różnią.
Krzysztof Piekarz