...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
427
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
831
18.00 Rubin-PAOK 3:1
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1:1
19.00 Metalist-AZ 1:2
19.00 Malmö-Austria Wien 1:0
19.00 Braga-Club Brugge 1:0
19.00 Maribor-Birmingham 0:2
19.00 Celtic-Udinese 1:3
19.00 Rennes-Atlético 1:2
19.00 Schalke-M. Haifa 2:0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 1:0
19.00 Twente-Wisła Kraków 3:1
19.00 Odense-Fulham 1:1
19.00 AEK-Sturm 2:1
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 3:0
21.05 Vorskla-Hannover 0:2
21.05 Standard-København 1:2
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 2:0
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 0:2
21.05 Vaslui-Zürich 1:0
21.05 Sporting-Lazio 1:3
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:1
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 2:0
21.05 Athletic-PSG 1:1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
1195
Wiek
32 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
5236
18.00 Rubin-PAOK 2-1
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1-0
19.00 Metalist-AZ 1-1
19.00 Malmö-Austria Wien 1-0
19.00 Braga-Club Brugge 2-0
19.00 Maribor-Birmingham 0-1
19.00 Celtic-Udinese 0-1
19.00 Rennes-Atlético 1-2
19.00 Schalke-M. Haifa 2-0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 1-1
19.00 Twente-Wisła Kraków 2-0
19.00 Odense-Fulham 0-1
19.00 AEK-Sturm 1-0
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 3-0
21.05 Vorskla-Hannover 1-2
21.05 Standard-København 1-1
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 2-1
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 0-1
21.05 Vaslui-Zürich 1-1
21.05 Sporting-Lazio 2-1
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 0-1
21.05 Stoke-Beşiktaş 1-0
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 2-1
21.05 Athletic-PSG 1-2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
953
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
74752
18.00 Rubin-PAOK 1;1
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 0;2
19.00 Metalist-AZ 0;1
19.00 Malmö-Austria Wien 1;3
19.00 Braga-Club Brugge 2;2
19.00 Maribor-Birmingham 0;2
19.00 Celtic-Udinese 1;1
19.00 Rennes-Atlético 0;1
19.00 Schalke-M. Haifa 0;0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 0;1
19.00 Twente-Wisła Kraków 2;2
19.00 Odense-Fulham 1;2
19.00 AEK-Sturm 1;0
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 1;1
21.05 Vorskla-Hannover 0;2
21.05 Standard-København 1;0
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 1;3
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 0;2
21.05 Vaslui-Zürich 0;0
21.05 Sporting-Lazio 1;2
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv
21.05 Stoke-Beşiktaş
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava
21.05 Athletic-PSG
...
Ekspert
Szacuny
113
Napisanych postów
6072
Wiek
5 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
70684
Druga kolejka fazy grupowej
29 września 2011
18.00 Rubin-PAOK 2:0
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 2:1
19.00 Metalist-AZ 0:1
19.00 Malmö-Austria Wien 0:1
19.00 Braga-Club Brugge 2:0
19.00 Maribor-Birmingham 0:1
19.00 Celtic-Udinese 1:2
19.00 Rennes-Atlético 1:1
19.00 Schalke-M. Haifa 2:0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 0:1
19.00 Twente-Wisła Kraków 3:0
19.00 Odense-Fulham 0:2
19.00 AEK-Sturm 1:0
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 2:0
21.05 Vorskla-Hannover 1:1
21.05 Standard-København 1:0
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 1:0
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 0:1
21.05 Vaslui-Zürich 0:1
21.05 Sporting-Lazio 2:3
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:1
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:2
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 1:0
21.05 Athletic-PSG 1:2
...
Początkujący
Szacuny
21
Napisanych postów
5684
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
48576
Druga kolejka fazy grupowej
29 września 2011
18.00 Rubin-PAOK 2:0
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1:2
19.00 Metalist-AZ 0:1
19.00 Malmö-Austria Wien 0:1
19.00 Braga-Club Brugge 2:1
19.00 Maribor-Birmingham 1:2
19.00 Celtic-Udinese 1:2
19.00 Rennes-Atlético 1:2
19.00 Schalke-M. Haifa 2:0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 0:1
19.00 Twente-Wisła Kraków 3:0
19.00 Odense-Fulham 1:2
19.00 AEK-Sturm 1:1
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 3:0
21.05 Vorskla-Hannover 0:2
21.05 Standard-København 1:0
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 2:1
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 0:2
21.05 Vaslui-Zürich 0:1
21.05 Sporting-Lazio 1:2
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 2:1
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 1:0
21.05 Athletic-PSG 1:2
...
Znawca
Szacuny
40
Napisanych postów
6924
Wiek
34 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
117946
18.00 Rubin-PAOK 2:0
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1:1
19.00 Metalist-AZ 1:2
19.00 Malmö-Austria Wien 0:0
19.00 Braga-Club Brugge 2:0
19.00 Maribor-Birmingham 1:0
19.00 Celtic-Udinese 1:1
19.00 Rennes-Atlético 1:0
19.00 Schalke-M. Haifa 2:0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 0:1
19.00 Twente-Wisła Kraków 2:0
19.00 Odense-Fulham 1:1
19.00 AEK-Sturm 2:1
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 3:0
21.05 Vorskla-Hannover 1:1
21.05 Standard-København 2:0
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 3:1
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 1:1
21.05 Vaslui-Zürich 1:0
21.05 Sporting-Lazio 2:0
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 0:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:2
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 2:0
21.05 Athletic-PSG 2:2
Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-09-29 11:11:54
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
18.00 Rubin-PAOK 1:0
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1:1
19.00 Metalist-AZ 1:1
19.00 Malmö-Austria Wien 1:1
19.00 Braga-Club Brugge 1:0
19.00 Maribor-Birmingham 0:1
19.00 Celtic-Udinese 0:1
19.00 Rennes-Atlético 1:1
19.00 Schalke-M. Haifa 2:1
19.00 AEK Larnaca-Steaua 0:0
19.00 Twente-Wisła Kraków 3:1
19.00 Odense-Fulham 0:1
19.00 AEK-Sturm 2:1
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 2:0
21.05 Vorskla-Hannover 1:2
21.05 Standard-København 1:1
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 1:0
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 1:1
21.05 Vaslui-Zürich 1:0
21.05 Sporting-Lazio 1:0
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:0
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 1:0
21.05 Athletic-PSG 1:1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
3865
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
37351
18.00 Rubin-PAOK ---
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1:1
19.00 Metalist-AZ 1:2
19.00 Malmö-Austria Wien 2:1
19.00 Braga-Club Brugge 2:1
19.00 Maribor-Birmingham 0:2
19.00 Celtic-Udinese 0:2
19.00 Rennes-Atlético 1:2
19.00 Schalke-M. Haifa 2:0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 1:1
19.00 Twente-Wisła Kraków 2:1
19.00 Odense-Fulham 1:2
19.00 AEK-Sturm 2:0
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 3:0
21.05 Vorskla-Hannover 1:2
21.05 Standard-København 2:1
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 2:0
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 1:1
21.05 Vaslui-Zürich 1:1
21.05 Sporting-Lazio 1:1
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:0
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 1:0
21.05 Athletic-PSG 1:1
Zmieniony przez - pawlikus w dniu 2011-09-29 17:12:16
Lechia Gdańsk
Inter Mediolan
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
1410
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
7793
18.00 Rubin-PAOK -:-
18.00 Lokomotiv Moskva-Anderlecht 1:1
19.00 Metalist-AZ 1:2
19.00 Malmö-Austria Wien 1:0
19.00 Braga-Club Brugge 1:0
19.00 Maribor-Birmingham 0:2
19.00 Celtic-Udinese 1:2
19.00 Rennes-Atlético 0:1
19.00 Schalke-M. Haifa 2:0
19.00 AEK Larnaca-Steaua 2:0
19.00 Twente-Wisła Kraków 2:1
19.00 Odense-Fulham 1:2
19.00 AEK-Sturm 2:1
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 3:0
21.05 Vorskla-Hannover 0:2
21.05 Standard-København 1:0
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 2:1
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 0:2
21.05 Vaslui-Zürich 1:0
21.05 Sporting-Lazio 1:2
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:1
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 2:0
21.05 Athletic-PSG 1:2
Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
98
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3164
21.05 Tottenham-Shamrock Rovers 2:0
21.05 Vorskla-Hannover 0:3
21.05 Standard-København 2:0
21.05 Legia-H. Tel-Aviv 2:1
21.05 Rapid Bucureşti-PSV 1:2
21.05 Vaslui-Zürich 1:0
21.05 Sporting-Lazio 1:2
21.05 M. Tel-Aviv-Dynamo Kyiv 1:2
21.05 Stoke-Beşiktaş 1:1
21.05 Salzburg-Slovan Bratislava 2:0
21.05 Athletic-PSG 1:2