Siemka.
Ostatnio w czasie treningu piłkarskiego odczuwałem lekki ból z tyłu uda, z czasem po kilku lub kilkunastu minutach, kiedy dalej biegałem ból się nasilał, nie był to gwałtowny ból jak w przypadku zerwania mięśnia, czy może to być naderwanie mięśnia dwugłowego i czy na razie powinienem odpocząć od wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń? Co poradzicie mi w tej sytuacji?
Ostatnio w czasie treningu piłkarskiego odczuwałem lekki ból z tyłu uda, z czasem po kilku lub kilkunastu minutach, kiedy dalej biegałem ból się nasilał, nie był to gwałtowny ból jak w przypadku zerwania mięśnia, czy może to być naderwanie mięśnia dwugłowego i czy na razie powinienem odpocząć od wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń? Co poradzicie mi w tej sytuacji?
Krzysztof Piekarz