Szacuny
7
Napisanych postów
370
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
12422
Miałem ten telefon ale na szczescie szybko sprzedalem tako telefon spoko ale trzeba ladowac codziennie bo slaba bateria i to we wszystkich . Wiec zastanow sie
Zmieniony przez - mlody944 w dniu 2011-08-27 14:19:55
Szacuny
0
Napisanych postów
124
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
2151
tzn generalnie jak jest przed zdjęciem sima. i nei masz włączonego 3g to bateria dziala ok 3dni. na 3g jeden., fakt.
ale chodzi o to ze zgubiłem bratu taki model, i chce mu odkupić, więc jeśli ktoś ma na sprzedaż to ja w rozsądnej cenie biore go :)