witam podciagam temat ,poniewaz mam podobny problem .6lat temu urodzilam pierwsza corke i od tej pory moje "ksztalty"zaczely mi mocno przeszkadzac.bylam bardzo nieproporcjonalna ,szczupla gora brzuch jak w 5 miesiacu ciazy szerokie biodra grube uda (przy krotkich nogach o.o).Od tego momentu zaczal sie wir z dietami ktorych sama bylam autorka mimo ze kompletnie nie znalam sie na rzeczy...Najpierw nie jadlam ponad miesiac ,jablko raz na tydzien i duzo plynow... schudlam 13kg ... potem zaczelo sie jedzenie kompulsywne wiec waga z nadwyzka.... i tak dlugo dlugo raz glodowka raz obzarstwo ... az w koncu postanowilam skorzystac z odpowiednio opracowanej diety i w zasadzie Dukan ,bo o nim mowa bardzo mi pomogl... zaczelam jesc ,po prostu zaczelam jesc bez wyrzutow ,moje zycie nie skupialo sie juz na tym ,ze jak cos zjem to mi sie gdzies tam odlozy i bede patrzec w lustro z pogarda.Jadlam i chudlam .Jednak przyszedl okres kiedy waga ani drgnela a juz tylko 2 kg mi brakowalo do efektu jaki wymarzylam.waga stala okolo pol roku a ja czekalam czekalam... zdesperowana zaczelam "grzeszyc" tu zwykla kanapeczka,jakas parowka i tak w ciagu miecha waga potrafila podskoczyc okolo 3 kg wiec przez pewien okres wracalam i rzucalam Dukana na zmiane... az w efekcie koncowym waga pokazala cyferki od jakich zaczynalam przed zabawa z Dukanem... postanowilam znow cos zmienic... Mysl : silownia ... O dziwo po jakims czasie ruszylam rozumkiem i po przewertowaniu artykulow na temat dukana i silowni ,rzucilam ta dietke na rzecz redukcji.. wiec tak :21.06.11 start silownia(58kg)
11.07.11 start redukcja
18.07.11 ACT start
18.07. 08.08.
kark-32 33
ramie-26 28
kl.piersiowa-73-91 74-90
talia-74 76-82
przedramie-23 24
nadgarstek-14 15
biodra-97 98
uda-93 93-58
lydka-35 35
st.skokowy-21 21
brzuch-82
waga-61,1 61,6
wszystkie centymetrowe skoki mam rozpisane ,dziwnie sie to rozklada z tygodnia na tydzien coraz inaczej ale tam gdzie nie potrzeba tam ubywa a tam gdzie potrzeba tam przybywa ... ogolnie cialo wyglada bardzo zle strasznie uwidocznil sie cellulit ,moje nogi wygladaja jak galareta... czesto mam dziwnie spuchniety brzuch ,jednego dnia mam pronlem z zapieciem spodni mimo ze nie sa po praniu a drugiego czuje luz... nie wiem co robic... pomozcie ... moze dieta mi nie sluzy albo ja ja zle interpretuje :(((
11.07.11 start redukcja
18.07.11 ACT start
18.07. 08.08.
kark-32 33
ramie-26 28
kl.piersiowa-73-91 74-90
talia-74 76-82
przedramie-23 24
nadgarstek-14 15
biodra-97 98
uda-93 93-58
lydka-35 35
st.skokowy-21 21
brzuch-82
waga-61,1 61,6
wszystkie centymetrowe skoki mam rozpisane ,dziwnie sie to rozklada z tygodnia na tydzien coraz inaczej ale tam gdzie nie potrzeba tam ubywa a tam gdzie potrzeba tam przybywa ... ogolnie cialo wyglada bardzo zle strasznie uwidocznil sie cellulit ,moje nogi wygladaja jak galareta... czesto mam dziwnie spuchniety brzuch ,jednego dnia mam pronlem z zapieciem spodni mimo ze nie sa po praniu a drugiego czuje luz... nie wiem co robic... pomozcie ... moze dieta mi nie sluzy albo ja ja zle interpretuje :(((