Chciałabym zacząć robić aeroby na czczo, do tej pory zawsze robiłam po siłowni. Jednak gdy wstaję rano to zawsze jestem głodna i muszę od razu zjeść śniadanie, bo inaczej źle się czuję. Może to przez to że żadko jem po 18, 19 gdyż wieczorem nie jestem głodna. Poza tym moją siłownię otwierają o 9 (zazwyczaj zawsze chodzę właśnie na 9), a ja wstaję np. o 7 rano tak więc czy przez dwie godziny mam nic nie jeść? Jak rozplanowoać posiłki?
Monia
Monia
Krzysztof Piekarz
AGILITY HANDLER PRO
