Witam co mam kupić na 3 cykl żeby mieć najlepsze rezultaty.
Myśle żeby kupić kreatyne+jakis stack+bcaa+carboo+witaminy
ale wy się na tym lepiej znacie wieć mi coś doradzicie
1 cykl mialem na samym moco a 2 mono+bcaa
Licze na waszą pomoc Pozdrawiam.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 175
Cel cyklu: masa i siła
stosowane już wcześniej suplementy : kreta z fitmaxa i vitalmaxa, bcaa aminostara,gainery,bialo wpc 80, witaminy
Uprawiane inne sporty: mma
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: 70
przewidziane finanse na cykl: 500 zł
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: 12 miesiecy
Myśle żeby kupić kreatyne+jakis stack+bcaa+carboo+witaminy
ale wy się na tym lepiej znacie wieć mi coś doradzicie
1 cykl mialem na samym moco a 2 mono+bcaa
Licze na waszą pomoc Pozdrawiam.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 175
Cel cyklu: masa i siła
stosowane już wcześniej suplementy : kreta z fitmaxa i vitalmaxa, bcaa aminostara,gainery,bialo wpc 80, witaminy
Uprawiane inne sporty: mma
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: 70
przewidziane finanse na cykl: 500 zł
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: 12 miesiecy
Krzysztof Piekarz
.