Witam!!!
Dwa lata temu chodziłem na siłownie przez prawie rok:) ale znalazłem prace niestety w delegacji i niema mnie na miejscu w ciągu tygodnia i musiałem przerwać moja przygodę z ciężarami:(teraz ponownie chce wrócić na siłkę i ćwiczyć w soboty i niedzielę tylko nie wiem czy to dobry pomysł:( proszę podpowiedz Cię mi czy to dobry pomysł ćwiczenia tylko przez dwa dni w tyg i to dzień po dniu:) i co jakie ćwiczenia mógłbym wykonywać w tyg bez żadnego sprzetu:) pozdrawiam i z góry dziekuje za odp:)
Dwa lata temu chodziłem na siłownie przez prawie rok:) ale znalazłem prace niestety w delegacji i niema mnie na miejscu w ciągu tygodnia i musiałem przerwać moja przygodę z ciężarami:(teraz ponownie chce wrócić na siłkę i ćwiczyć w soboty i niedzielę tylko nie wiem czy to dobry pomysł:( proszę podpowiedz Cię mi czy to dobry pomysł ćwiczenia tylko przez dwa dni w tyg i to dzień po dniu:) i co jakie ćwiczenia mógłbym wykonywać w tyg bez żadnego sprzetu:) pozdrawiam i z góry dziekuje za odp:)
Krzysztof Piekarz