SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ból głowy po upadku przyczyna

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52117 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój tata dwa lata teny spadł w domku letniskowym ze schodow na głowę przez pierwszy dzien nie pamietał z kim rozmawia i kto kim jest na drugi dzień było już dobrze, ale niestety ból głowy trwa do dziś nie pomagaja juz leki przeciwobólowe. I tak sie meczy ale nie chce tez zrobić sobie badań bo zakłada najgorsze rak, krwiak itd. Może pan mi pomoze i powie jak to rozwiązac co może byc przyczyną tego bólu.Dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17405
Tata sam sobie odpowiada: rak, krwiak może coś innego. Niech idzie do lekarza, a nie jak dziecko sie obawia nie wiadomo czego. W takich przypadkach wszystko zależy od czasu reakcji, a dwa lata zwłoki to nic dobrego.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zespół Baastrupa

Następny temat

Prośba

electro
Polecane artykuły