Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854

...
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Ukraińska szachistka międzynarodową mistrzynią Małopolski

Sensacyjnie zakończyły się rozegrane w Krakowie międzynarodowe mistrzostwa Małopolski w szachach. Zwyciężyła 18- letnia Ukrainka Swietłana Czeredniczenko, która w 9 rundach uzyskała 7 punktów.

ładnie żeś pociągnął aktualności nawet szachy za mnie pykłeś

Proszę o moda dla Gokusona. Chłopak pochodzi z regionu o wysokim stopniu bezrobocia to by se chociaż tutaj pomodował

...
Ekspert
sorry

...
Znawca
Robert Kempiński (Polonia Plus GSM Warszawa) został zwycięzcą ostatniego siódmego turnieju eliminacyjnego 5. edycji rozgrywek Grand Prix "O komórkę Plus GSM". W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce zajął jego klubowy kolega Bartosz Soćko.

"Nie szata zdobi człowieka" ale z drugiej strony "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" no więc kupić ten dres czy nie?

...
Znawca
Drużyna Juveny Hańcza Suwałki zajęła pierwsze miejsce w 45. finale centralnym ogólnopolskiego turnieju szachowego o "Złotą Wieżę". 17 najlepszych zespołów wyłonionych z wielostopniowych eliminacji spotkało się w Chotowej koło Dębicy

...
Znawca
Zdaniem czołowych polskich szachistów, po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej skorzystają zarówno zawodnicy jak i dyscyplina.