...
Napisał(a)
W internecie ani w tv nigdzie tego nie ma.
Open.: Konstantin Gluhov pokonał Michała Kitę przez TKO (niezdolność do walki), 2. runda, 5:00.
Ciesze sie z tego powodu :)!
Open.: Konstantin Gluhov pokonał Michała Kitę przez TKO (niezdolność do walki), 2. runda, 5:00.
Ciesze sie z tego powodu :)!
...
Napisał(a)
A o to wyniki :)
Walka wieczoru:
90 kg.: Tomasz Drwal pokonał Leonardo Lucio Nascimento przez KO (uderzenia w parterze), 2. runda, 3:30.
Główna karta:
Open.: Konstantin Gluhov pokonał Michała Kitę przez TKO (niezdolność do walki), 2. runda, 5:00.
77 kg.: Paweł Ostasz pokonał Jakuba Boczka przez poddanie (gilotyna), 2. runda, 0:35.
82 kg.: Jordan Błoch pokonał Tomasza Kloca przez poddanie (balacha), 1. runda, 1:12.
93 kg.: Igor Kołacin pokonał Grzegorza Połowniaka przez poddanie (gilotyna), 1. runda, 0:29
Polska vs. Litwa:
77 kg.: Paweł Pawlak pokonał Matasa Stebuliauskasa przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 3:28.
66 kg.: Bartosz Kopera pokonał Dariusa Mikuzisa przez poddanie (odwrotny trójkat nogami), 1. runda, 3:51.
90 kg.: Marcin Bandel pokonał Andriusa Liudvinaviciusa przez poddanie (balacha), 1. runda, 1:10.
Pozostałe:
81 kg.: Paweł Szczepełski pokonał Grzegorza Guzka przez jednogłośną decyzję.
58 kg.: Sylwia Juśkiewicz pokonała Monikę Witkowską przez jednogłośną decyzję.#
77 kg.: Filip Sadowski pokonał Pawła Błachowicza przez decyzję.^
65 kg.: Paweł Osuch pokonał Kamila Boszko przez większościową decyzję.*
^ Submission Fighting
# K-1
* Sanda
Copyright MMAROCKS.pl
Walka wieczoru:
90 kg.: Tomasz Drwal pokonał Leonardo Lucio Nascimento przez KO (uderzenia w parterze), 2. runda, 3:30.
Główna karta:
Open.: Konstantin Gluhov pokonał Michała Kitę przez TKO (niezdolność do walki), 2. runda, 5:00.
77 kg.: Paweł Ostasz pokonał Jakuba Boczka przez poddanie (gilotyna), 2. runda, 0:35.
82 kg.: Jordan Błoch pokonał Tomasza Kloca przez poddanie (balacha), 1. runda, 1:12.
93 kg.: Igor Kołacin pokonał Grzegorza Połowniaka przez poddanie (gilotyna), 1. runda, 0:29
Polska vs. Litwa:
77 kg.: Paweł Pawlak pokonał Matasa Stebuliauskasa przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 3:28.
66 kg.: Bartosz Kopera pokonał Dariusa Mikuzisa przez poddanie (odwrotny trójkat nogami), 1. runda, 3:51.
90 kg.: Marcin Bandel pokonał Andriusa Liudvinaviciusa przez poddanie (balacha), 1. runda, 1:10.
Pozostałe:
81 kg.: Paweł Szczepełski pokonał Grzegorza Guzka przez jednogłośną decyzję.
58 kg.: Sylwia Juśkiewicz pokonała Monikę Witkowską przez jednogłośną decyzję.#
77 kg.: Filip Sadowski pokonał Pawła Błachowicza przez decyzję.^
65 kg.: Paweł Osuch pokonał Kamila Boszko przez większościową decyzję.*
^ Submission Fighting
# K-1
* Sanda
Copyright MMAROCKS.pl
...
Napisał(a)
Będą gdzieś, kiedyś jakieś filmy z walk. Bo jedyne co widze to wywiady z przed i po walce...
Poprzedni temat
Mamed Khalidov Reportaż
Następny temat
Thiago Silva vs 'Rampage' Jackson na UFC 130 !!!
Polecane artykuły