Jestem obecnie na diecie na masę. Jednak na początku miałem źle ułożoną dietę i zaowocowało to tym, że mam trochę tłuszczu na brzuchu. Nie dużo, ale jest. I teraz nie wiem co zrobić. Bo jeżeli przejdę na dietę redukcyjną to dupa blada, bo cały czas robię masę. Słyszałem też, że jeżeli zacznę robić aeroby na brzuch to także schudnę po całości :/
Czy jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji ?
Czy jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji ?
Krzysztof Piekarz