W końcu dotarłem do protokołów. Wyniki dla wytrwałych.
Wyniki Pucharu Polski - Zwierzyniec 27-29.09.2008 r.
KOBIETY
Kat. 44 kg
1. Kozdryk Justyna GKS Kraska Jasieniec – 110 kg – 158,6 pkt.
Kat. 52 kg
1. Marciniak Agnieszka MKS Tur Ryki – 80 kg – 100,03 pkt.
2. Chrzanowska Renata TKKF Azory Kraków – 45 kg – 58,43 pkt.
Kat. 56 kg
1. Kaniak Katarzyna UKS
Pover Kuźnik Chorzów - 85 kg – 101,43 pkt.
2. Szostak Aleksandra UKS Pover Kuźnik Chorzów – 75 kg – 91,06 pkt.
Kat. 60 kg
1. Woźniak Adrianna UKS Pover Kuźnik Chorzów – 85 kg – 98,5 pkt.
2. Przydatek Katarzyna UKS Pover Kuźnik Chorzów – 67,5 kg – 79,2 pkt.
3. Słoma Magdalena KS Tęcza-Społem Kielce – 60 kg – 67,15 pkt.
Kat. 67,5 kg
1. Radwańska Jadwiga TKKF Azory Kraków – 110 kg – 121,54 pkt.
2. Janzer Marzena TKKF Herkules Warszawa – 110 kg – 113,73 pkt.
Kat. 75 kg
1. Ścigała Krystyna KS MOSSiTF Relax Kamienna Góra – 82,5 kg – 84,11 pkt.
2. Madejewska Malwina – 80 kg – 80,63 pkt.
Kat. 82,5 kg
1. Szczepanik Dorota TKKF Azory Kraków – 105 kg – 94,55 pkt.
Kat. 90 kg
1. Owsianka Katarzyna KS MOSSiTF Relax Kamienna Góra – 90 kg – 80,95 pkt.
Kat. + 90 kg
1. Pawlik Barbara UKS Pover Kuźnik Chorzów – 120 kg – 103 pkt.
Open kobiet
1. Kozdryk Justyna GKS Kraska Jasieniec – 110 kg – 158,6 pkt.
2. Radwańska Jadwiga TKKF Azory Kraków – 110 kg – 121,54 pkt.
3. Janzer Marzena TKKF Herkules Warszawa – 110 kg – 113,73 pkt.
Drużynowo kobiet
1. UKS Pover Kuźnik Chorzów – 473,19 pkt.
2. TKKF Azory Kraków – 274,54 pkt.
3. KS MOSSiTF Relax Kamienna Góra – 245,69 pkt.
MĘŻCZYŹNI
Kat. 56 kg
- Olszak Adrian MKS Tur Ryki – 70 kg – brak limitu klasy
Kat. 60 kg
1. Gwóźdź Jarosław TKKF Śródmieście Legnica – 145 kg – 125 pkt.
2. Liwowski Dariusz UKS Pover Kuźnik Chorzów – 130 kg – 111,9 pkt.
3. Chrzanowski Marek TKKF Azory Kraków – 125 kg – 106,78 pkt.
4. Cichowicz Radosław MKS Tur Ryki – 115 kg – 99,14 pkt.
Kat. 67,5 kg
1. Balawejder Adam UKS Pover Kuźnik Chorzów – 175 kg – 136,06 pkt.
2. Kosowski Marcin MKS Power 2005 Nasielsk – 157,5 kg – 125,01 pkt.
3. Wydra Łukasz TKKF Herkules Warszawa – 155 kg - 122,79 pkt.
4. Woźniczko Marcin DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza - 157,5 kg – 121,43 pkt.
5. Hintzke Henryk UKS Bliza Władysławowo – 146 kg – 112,88 pkt.
- Stec Marcin UKS Impuls Warszawa – spalił podejścia
- Kozłowski Artur MKS Wicher Kobyłka – spalił podejścia
Kat. 75 kg
1. Zając Radosław DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza - 180 kg – 136,24 pkt.
2. Demczuk Paweł TKKF Herkules Warszawa – 175 kg - 126,90 pkt.
3. Tułodziecki Janusz TKKF Herkules Warszawa – 165 kg - 118,45 pkt.
4. Babraj Sebastian TKKF Azory Kraków– 140 kg – 105,27 pkt.
5. Leski Grzegorz DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza - 145kg – 105,21 pkt.
- Alot Adrian KS MOSSiTF Relax Kamienna Góra – zrezygnował
Kat. 82,5 kg
1. Nocek Grzegorz AZS Politechnika Warszawa – 215 kg – 144,57 pkt.
2. Tuziemek Daniel KSSSiKW Wiking Starachowice – 195 kg – 131,12 pkt.
3. Baran Michał KS Tęcza-Społem Kielce – 175 kg – 120,14 pkt.
4. Deptuch Dawid Ilonka Rzepin – 175 kg – 118,02 pkt.
5. Legutko Dariusz UKS Pover Kuźnik Chorzów – 165 kg – 111,85 pkt.
6. Tamiłowski Kazimierz KS Zamek Kurzętnik – 157,5 – 106,06 pkt.
7. Pająk Jan TKKF Śródmieście Legnica – 125 kg – 83,99 pkt.
8. Tempczyk Paweł – TKKF Herkules Warszawa – 120 kg – 81,17 pkt.
- Karpezo Robert Ilonka Rzepin – spalił podejścia
- Kowalczyk Daniel TKKF Herkules Warszawa – spalił podejścia
Kat. 90 kg
1. Wegiera Jan KSSSiKW Wiking Starachowice – 280 kg – 183,01 pkt.
2. Włoch Arkadiusz UKS Pover Kuźnik Chorzów – 240 kg – 148,93 pkt.
3. Zakrzewski Krzysztof Ilonka Rzepin – 220 kg – 141,02 pkt.
4. Miler Daniel TKKF Herkules Warszawa - 197,5 kg – 132,03 pkt.
5. Czajka Jerzy MKS Tur Ryki – 205 kg – 131,86 pkt.
6. Waszczuk Bogusław MKS Wicher Kobyłka – 200 kg – 128,56 pkt.
7. Domański Arkadiusz GKS Kraska Jasieniec – 192,5 kg – 124,41 pkt.
8. Fugiel Mirosław TKKF Śródmieście Legnica – 185 kg – 118,92 pkt.
9. Mentel Stanisław DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza 185 kg – 118,59 pkt.
10. Chrzanowski Roman TKKF Azory Kraków – 175 kg – 111,97 pkt.
11. Kasperczyk Michał TKKF Azory Kraków – 150 kg – 98,24 pkt.
- Rapta Dawid KSSSiKW Wiking Starachowice – spalił podejścia
- Cisak Józef TKKF Azory Kraków - brak limitu klasy
Kat. 100 kg
1. Formela Dariusz Cartusia Kartuzy – 235 kg – 143,02 pkt.
2. Grabowski Wisław MOKSiR Jastarnia – 220 kg – 134,36 pkt.
3. Zbielski Juliusz Ilonka Rzepin – 207,5 kg – 129,31 pkt.
4. Świtała Sławomir DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza – 205 kg – 126,69 pkt.
5. Celjowski Tomasz KS Tęcza-Społem Kielce – 200 kg – 126,62 pkt.
6. Krzyżewski Łukasz Power 2005 Nasielsk – 180 kg – 109,55 pkt.
7. Kiliszek Daniel MKS Tur Ryki – 160 kg – 99,86 pkt.
- Branicki Dariusz Power 2005 Nasielsk – spalił podejścia
- Wojnowski Jerzy Cartusia Kartuzy – spalił podejścia
Kat. 110 kg
1. Furmanek Jerzy UKS Pover Kuźnik Chorzów – 270 kg – 160,52 pkt.
2. Mazurek Sebastian TKKF Azory Kraków – 210 kg – 127,11 pkt.
3. Kluk Przemysław DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza – 205 kg – 124,46 pkt.
4. Wdowiński Krzysztof Power 2005 Nasielsk – 202,5 kg – 121,26 pkt.
5. Walaśkiewicz Marcin Power 2005 Nasielsk – 190 kg – 115,01 pkt.
6. Piwowar Krzysztof TKKF Azory Kraków – 170 kg – 100,96 pkt.
- Makowski Daniel Cartusia Kartuzy – spalił podejścia
- Strzelczyk Arkadiusz UKS Impuls Warszawa – dyskwalifikacja
- Biskup Jan KS Wisła Puławy – brak limitu klasy
Kat. 125 kg
1. Jach Maciej TKKF Azory Kraków – 210 kg – 121,34 pkt.
2. Lendo Andrzej DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza – 190 kg – 111,07 pkt.
- Telega Jędrzej Cartusia Kartuzy – spalił podejścia
- Szałas Przemysław UKS Pover Kuźnik Chorzów – spalił podejścia
- Staszewski Arkadiusz KSSSiKW Wiking Starachowice – spalił podejścia
- Buchholc Wojciech Cartusia Kartuzy – spalił podejścia
- Podgrudny Łukasz Power 2005 Nasielsk – spalił podejścia
Kat. + 125kg
1. Wdowiński Dariusz Power 2005 Nasielsk – 305 kg – 170,77 pkt.
2. Komorowski Robert Power 2005 Nasielsk – 282,5 kg – 156,08 pkt.
3. Dziewiątkowski Jan Power 2005 Nasielsk – 227,5 kg – 127,45 pkt.
4. Pawlik Piotr UKS Pover Kuźnik Chorzów – 210 kg – 119,11 pkt.
5. Dzik Emil AZS UMCS Lublin – 180 kg – 99,45 pkt.
Open mężczyzn
1. Wegiera Jan KSSSiKW Wiking Starachowice – 280 kg – 183,01 pkt.
2. Wdowiński Dariusz Power 2005 Nasielsk – 305 kg – 170,77 pkt.
3. Furmanek Jerzy UKS Pover Kuźnik Chorzów – 270 kg – 160,52 pkt.
Drużynowo mężczyzn
1. Power 2005 Nasielsk – 797,68 pkt.
2. DKK Terminatus Dąbrowa Górnicza – 738,48 pkt.
3. TKKF Azory Kraków – 721,40 pkt.