SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy z odżywkami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Najpierw trochę spadla z 69 na 64 a później wróciła do 68kg i tak stoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ławka drążek i pompki to nie wszystko, są jeszcze inne grupy mięśniowe o których trzeba pomyśleć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Zgadzam się ale od czegoś trzeba zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 498
anubis84
Ławka drążek i pompki to nie wszystko, są jeszcze inne grupy mięśniowe o których trzeba pomyśleć.

Zauważyłem, że tu odpowiadają ludzie, którzy ćwiczą od zawsze na siłowni profesjonalnej i mają konta wypchane pieniędzmi.
Cały czas tylko dieta dieta dieta, nie bierz supli bo to marnotrawienie pieniędzy.

68kg przy 172cm, zacznij jeść na śniadanie owsiankę z bananem i orzechami, wg mnie najlepiej brazylijskie, bo są tłuste, albo nerkowca, bo łatwo i przyjemnie można je przegryzać. Oczywiście niesolone.
Do pory obiadowej przegryź sobie coś jeszcze, np. jogurt naturalny z orzechami i bananami, albo tu na forum znalazłem mleczne kanapki w dziale kuchnia, wyszperaj je sobie.
Na obiad jedz większe porcje makaronu i ryżu jak dotychczas z kurczakiem, bo najtaniej, plus warzywa, brokuł, kalafior, fasolka zielona.
Do kolacji znowu coś przegryź wartościowego.
Na kolację pełnoziarnisty chleb bądź bułki, ja jem chleb ze słonecznikiem, do tego twaróg, najlepszy na rynku od starszych Pań czy Panów, jak na słodko to z miodem, a jak nie lubisz na słodko to ze szczypiorkiem, pieprz, sól.

Kup sobie białko, WPC SFD Econo bądź Plus, mono Scitec, bcaa pure SFD bądź Ostrovit
Przed treningiem bcaa, po treningu białko plus bcaa, rano mono
Pij 3 litry wody, ostro trenuj, a efekty zobaczysz po 3 miesiącach.

Klata, plecy, barki, nogi, brzuch, jak najbardziej zrobisz w domu.

Znacie się tu na rzeczy Panowie, bo dużo wyciągnąłem z tego forum, ale kurcze motywujcie bardziej młodych ludzi co dopiero wkraczają w świat siłowni, nie martwcie się o ich fundusze, z czasem zobaczą co jest dobre dla nich.

Progress In Time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
W końcu jakaś konkretna odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 797
bcaa zbedne i tym bardziej wraz z bialkiem, bez ciezarow nic nie bedzie, sam silownie sobie kupilem i majatek nie kosztowala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak miało być

Za szybko napisałem, wyciskanie podciąganie i pompki to nie wszystko są jeszcze inne grupy mięśniowe.

Oczywiście ławka drążek i obciążenie spokojnie wystarczą do przetrenowania całego ciała. Ja sam zaczynałem z dwoma hantlami i ławką.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Zarabiam 1280zl - 400 dojazd, a gdzie rachunki i itp.
Nie stać mnie na jakieś super wyposażenie. Narazie mam to co mam a jak będę widział jakieś postępy to będę coś myślał więcej.
Chciałabym ważyć ok 72kg i mieć fajną sylwetkę.
Nie znam się na tym wiec stąd te pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
spokojnie na poczatku "domowymi" sposobami mozna dosc sporo zdzialac
nie ma co sie demotywowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 498
SuperPaker
bcaa zbedne i tym bardziej wraz z bialkiem, bez ciezarow nic nie bedzie, sam silownie sobie kupilem i majatek nie kosztowala.

Jeśli jego rekordem jest 30-40kg w wyciskaniu na klatę czy 8kg na biceps to jak najbardziej dzięki swoim 50kg dojdzie w końcu do lepszego wyniku
Co za tym idzie, skoro będzie zwiększał ciężar to mięśnie będą rosnąć

Progress In Time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze BCAA bez chemii

Następny temat

Zestaw odżywek dla średniozaawansowanych

WHEY premium