SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam problem i dwóch doradców i niewiem kogo słuchać a więc mam 22lata 174cm wzrostu waga 67 z tego 13kg na cyklu metaxon 10mały tiger. 300tab Od począł organizm dwa miesiące i zdecydowałem się na następny cykl jednem z doradców doradza spowrotem metaxona 10 plus teścia długiego jelfa a drugi anapolon plus sustral i teraz pytanie kogo po słuchać i co sądzicie o tym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Do działu doping, szkoda że słowa o treningu ani diecie ale to pewnie dlatego że ich nie ma

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
spoko doradcy, 67kg i koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
czytaj uważniej pierwsze kg na siłce też ogarnął na koksie więc niech chłopaki mu chociaż poukładają w głowie skoro się pcha w towar jego sprawa i jego zdrowie skoro jest na tyle głupi żeby się w to bawić bez wiedzy o tym

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat dolna czesc brzucha

Następny temat

Dawkowanie kre-alkalyn

WHEY premium