SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ułozeniu planu treningowego ?????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
witam,mam 18lat waga62kg do wakacji chce osiagnac 75kg, mam juz diete i od poniedzialku chce zaczac cwiczyc lecz nie bardzo wiem co jak i w jakiej kolejnosci... jakie cwiczenia beda najlepsze?
na silowni posiadam;
ławke pod sztange
modlitewnik
wyciag
hantle
ławke skośną
gryf łamany
i takie cos do brzuszków na sciana (nie wiem jak sie nazywa;D)
łaczne obciazenie to okolo 85kg a jak narazie najwiecej udalo mi sie wypchnac swoja wage... wiec mysle ze tyly wystarczy;)
w piatki w szkole mam dostep na dwie h do lepszej silowni, jest tam suwnica, maszyna do brzuszkow itp...
czy moglby mi ktos pomoc ulozyc plan odpowiedni do tego co posiadam? i oczywiscie taki abym jak najszybcie osiagnal swoj cel ;) pzdr ;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 62

Wzrost: 170

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: od miesiaca nie regularnie, bez planu ;/

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): napisalem wyzej ;)

Dieta: pomogli mi w dziale "odzywianie" ;D

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: mam zamiar mega mass4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
posty podwieszone amsz tam wszystko czego trzeba i obciazenia zabraknie szybciej niz myslisz np do przysiadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
przysiady moglbym robic w piatki w szkole... tam obciazenia na pewno nie zabraknie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
szukalem juz tam ale tego jest tak duzo ze poprostu tego nie ogarniam.. tych nazw itp. dlatego zalozylem ten temat, myslalem ze ktos mi pomoze... ale widze ze chyba bede musial skorzystac z innego forum, to nie wiem po co wypelnialem ta ankete zeby uzyskac odp profesjonalisty, jak mnie odsylasz do podwieszinych tematow ktorych jest tak duzo i osoba z moja wiedza na temat silowni po prostu sie gubi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan wytrzymałościowy do oceny

Następny temat

alkohol,plecy i witaminki

WHEY premium