SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ułożeniu cyklu ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
czyli co zrezygnowac z trena ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
a możesz mi rozpisać jakie dawki tyg bo ja myślałem pon 1ml susta 1 deca w czwartek to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
tak bo z deką to nie za bardzo łączyć,musiał byś dołozyć środki aby nie wywalił progesteron

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
jeszcze jedno pytanie co moge do tego dokupic bo zależy mi na redukcji i zrobieniu czystej masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
dieta będzie tutaj kluczem,środki to tylko dodatki.Akurat te co wybrałeś to najbardziej pasują do cykli masowych.Typowo pod wycinkę mogłeś celować w środki i cykle jak prop,wino,tren prop,npp prop master coś w ten deseń

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
dieta jest areo codziennie 1 godz to miał być mój ostatni cykl a teraz dramat to co można teraz z tym zrobić żeby by dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
na tych środkach też mozesz się redukować,nie ma większego problemu.Ogólnie się przyjeło że długie estry pasuja bardziej do środków masowych,a krótkie do jakościowych.Ale na wszystkich środkach mozna zrobić wszystko,jeśli trzymasz miskę i kręcisz aero będzie dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
no to super a tak jak pisałem wczwsniej możesz rozpisac mi ile tyg bic polece tak jak pisales 12-14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
ile tygodni?napisałem ci.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 193
deca 12 mix 14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy odblok

Następny temat

Masa-redukcja-masa!

WHEY premium