SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
1. WIEK: 20
2. WAGA: 85
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 180
-węglowodany: 90
-tłuszcz: 180
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kiedyś meta 6 tygodni, teraz prop
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: redukcja wagi
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): srednia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 160

Witam!
Chciałbym was poprosić o pomoc przy ułożeniu odbloku. Aktualnie jestem w 11 tygodniu cyklu na propie. Bije co 2 dni jakies 80 mg, przy redukcji antykatabolicznie. Chciałbym pociągnąć ten cykl jeszcze jakieś 3-5 tygodni, ale juz teraz chce zakupić odblok zeby potem nie było niespodzianek. W 7 tygodniu poleciało 5000 iu HCG. Na cyklu nie mialem zadnych problemow z gino czy czymś takim. Dawki są śmiesznie małe i dlatego nie wiem brać 10000 iu HCG czy 5000 iu starczy? I jak zrobić z clomem itp? Prosiłbym o dokładne rozpisanie, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Combo hcg+clomid+nolva.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
tak to wiem :D Chodzi mi o dokładne rozpisanie dawek i co kiedy brać po ostatnim strzale propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
A czy chociaż moglibyście napisać czy ten odblok jest dobry?
10 000 iu HCG podzielone na 4 razy i bite przez 2 tyg podziedzialek czwartek, razem z propem. ostatnia dawka razem z ostatnim strzalem propa. Potem 3 dni od ostatniego strzala clom 50mg dziennie przez 2 tyg. I jak z tą nolva? Dodatkowo w ostatnim tyg wrzuce kreatynke green magnitude i jakiegos tribulusa


Zmieniony przez - trueslash w dniu 2016-05-05 13:25:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl. meta?

Następny temat

Wysokie estro

WHEY premium