SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy odbloku...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
moj cykl wyglada nastepujaco:

prop 1-7 50mg e3d
npp 1-7 50mg e3d
bylo jeszcze wino ale okazalo sie wy***ka wiec oddalem...

ogolnie przyrosty niezle mam- ok. 10kg masy,sily tez poszlo sporo (przed cyklem ledwo bralem 180, teraz robie tym serie przy dobrej technice, w waskim chwycie, na martwy 30 kg sily do przodu...

maoje pytanie dotyczy odbloku, tzn. mam 4 amp. pregnylu 5000, i 100 tabsow wina bd,clomid i tamoxe, chcialbym zjesc to winko podzczas brania pregnylu, a o po wszystkim zjesc clomid i tamoxe...
jak to zrobic zeby to mialo rece i nogi????

fotka w profilu, juz niektualna, obecna forma jest w tchwp VIII na str. 7 chyba...



Zmieniony przez - k.o.wal w dniu 2008-07-14 10:37:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dlaczego prop co 3 dni?zjadł bym najpierw vino potem odblok robił hcg 2 amp stykną po tym cyklu 1500 j.m. co 2 dni przez 2 tyg zaczniesz w ost tyg vinka 2 dni po ostatnim vinku clom w pierwszy dzień 100 mg potem 50 mg max 3 tyg.Nolvy bym już nie brał,jeśli jednak jesteś zdecydowany 20 mg równo z clo.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
nie chcialem sie za bardzo katowac towarem, uznalem ze takie dawkowanie bedzie optymlane, jak mam podzielic ten pregnyl, moge trzymac normalnie roztwor w lodowce? ja mialem nastepujaca teorie, nie wiem czy sluszna dlatego sie pytam: hcg 5000 j.m. co 5 dni, w tym czasie wino 40mg ed, potem clomid i nolva...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dziwny cykl, testa tylko co nandro, dawki kobiece...przedluzylbym tego propa o kolejne 2 tyg i wtedy tez bil 1000 eod hcg, nie widze zastosowania dla wina w obecnym etapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
i tutaj wlasnie widac ze wystarczy kilka strzalow 50tek w tygodniu zeby robic dobre wyniki

i to dla 120kg chlopa


coraz bardziej zmierzam ku przekonaniu, ze mozna robic dobry progress na niskich dawkach nawet bardzo niskich wiaze sie to z brakiem wplywu na homeostaze i brakiem uruchomienia reakcji katabolicznych przez organizm itd itp nie chce mi sie o tym pisac teraz

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-07-14 17:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
moze dawki kobiecejak, jak ktos wczesniej napisalale ale mi stykaja, 110 kg na 120k w 7 tyg to chyba niezly postep...
wino chce zarzucic zeby sie rzeba troche poprawila...
ponawiam pyatanie z tym hcg, czy mozna trzymac roztwor w lodowce, jesli tak to w jaki sposob???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ja nabieram w strzykawke biore ile potrzebuje w następną ,a to co zostanie zakrywam igłą i do lodówki, chłopaki trzymają po 10 dni rozrobione i daje rade.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

therma, thermal

Następny temat

ODBLOKOWANIE TESTOSTERON - KONIEC CYLKU - PYTANIE

WHEY premium