SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak polaczyc trenowane partie miesni gdy nie cwicze nog

klata + bic
plecy + tric
barki + ???

nog nie cwicze z powodu tego ze kiedys trenowalem plywanie ( a mowia ze sport to zdrowie ), kiedys na obozie musialem za kare zrobic 600 przysiadow o 2 w nocy, wysiadlem po 200 a przez nastepne dwa dni nie moglem napiac nawet miesni nog, bol miesni minal a problem z kolanami zostal, do tej pory nie moga do konca wyprostowac nogi bo czuje bol, nawet nie moge 'kucnac' probowalem cwiczyc nogi ale bol byl silniejszy.. pisze to dlatego zebyscie nie najechali na mnie ze nie chce cwiczyc nog

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
to moze do barkow zrob sobie przedramie :?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze byc jak podajesz. mozesz przeciez same barki zrobic- nic zlego w tym. ew brzuch , przedramie, kark (wznosy glowy itp)

a trenera do sądu

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-06-20 10:33:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie w tym problem ze ja lubie sie skatowac na treningu a dla mnie polaczenie barki + przedramie bedzie takie lajtowe

ps. nie musi byc tak jak napisalem na poczatku, jesli macie inne pomysly to smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147


wyszukiwarka

https://www.sfd.pl/search.asp 

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to sobie zrob same plecy a triceps dodaj do barkow jak brzuch to dla ciebie nie moze byc ciezki trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a trener jeszcze nam liczyl i jak przerywalismy to od nowa liczyl ( robilem z kumplem ).. a potem jeszcze zdziwiony ze nas nogi bola a jak dowiedzial sie ze mi kolana siadly to sie zmarszczyl

a tak w ogole to zamierzam isc na AWF w przyszlosci, wiec niezwlocznie musze udac sie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62169
Idż chłopie do lekarza sportowego.Przecież ból nie może się tyle czasu utrzmywac,coś jest nie tak!!!

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klata + bic
plecy + brzuch + przedramie
barki + tric

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie w miescie lekarz sportowy to na wszystko daje Fastum a jak przychodzisz do niego do gabinetu t omusisz go najpierw obudzic

raz badal kolege sluchawkami tymi lekarskimi nie wiem jak sie nazywa to na uszy nie mial zalozone a przykladal mu do klatki i kiwal glowa ze jest wporzadq

wiec wole isc do jakiegos ortopedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
na barki jest duzo cwiczen do zrobienia takze skatowac sie mozna :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmm pomużcie w sprawie treningu

Następny temat

Masa Masa Masa %-) - plan

WHEY premium