SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poczatek??!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
lolek
nie potrzbujesz zadnych oslonek
byle zebys sie odblokowal (ja bym polecal wiecej clomidu..30-36 tabs)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 902
dzieki, mam troche metki polskiej hehe i mam takie pytanko czy moge razem z deca ja wziąśc ale tak ze meta przez 4 tygodnie i z decy zacząc cykl w polowie cyklu mety????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 902
no czekam na odpowiedz????

i czy na jeden cykl starczy 5 ampółek, bo chciAŁBYM ZROBIC Z TEGO DWA CYKLE..

NO I PIERWSZY CYKL DECY CHCE POLACZYC Z METKA

???????????????????????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Dece minimum 7-8 tygodni, 5tygodni to za krótko. Mete odpuść na pierwsze cykle.

BTW. Przytyłeś 15kg w 6miesięcy to naprawde dobry wynik. Czym sie kierujesz chcąc teraz brać koks skoro odnotowujesz jeszcze takie przyrosty... chcesz dobrzy wyglądać na wakacje? Myślisz że ta Deka Cie nagle rozpie.rdoli niewiadomo jak i bedziesz od razu wielki? Nie łudź sie pozatym nawet jak zrobisz teraz dobry cykl to pojedziesz na wakacje i wrócisz znowu "mały", tak podejrzewam.

Stary naprawde wielu ludzi już żałuje że tak szybko wzięło, żałują konsekwencji. Kup sobie kilogram glutaminy, dobrą kreatyne i dużo serwatki i zdobąć porządne kilogramy na razie jeszcze w ten sposób.

BTW. do wszystkich taka ciekawostka. Ostatnio słyszałem na siłowni o typie, który przyszedł tam trzy-cztery lata temu i chciał "dobrze wyglądać na wakacje". Po 3 miesiacach siłowni wziął pierwszy cykl... miał dojścia do prawie darmowego sortu, wiec sobie wziął 160 (tak sto sześćdziesiąt !!) strzałów omnadrenu na swój pierwszy cykl. W 3miesiące przytył ok. 40kg, potem spadło mu 25kg a teraz jest wrakiem człowieka i ma cały arsenał sortu ale tylko po to, żeby przeżyć kolejne dni :/


Autor postu oczywiście nie planuje takiej destrukcji ale naprawde to nie jest jeszcze czas na Ciebie i poczekaj przynajmniej do kolejnej zimy z tym cykle. Każda zwłoka będzie w Twoim przypadku wskazana.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 902
no wlasnie, do wakacji chce byc nieco wiekszy włąsnie w taki sposob....
ale w wakacje mam zamiar cwiczyc, wiec mysle ze tego tak duzo az nie spadnie...ale i tak pewnie w wakacje zobi sie kolejny cykl jak bedzie hajs... wiec chyba nic nie mam do stracenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Terminator jesteś głupi i tyle. Jak tyjesz to po***** Ci koks ??? Nie rozumiem tego, ale może to ja głupi jestem :)

Hm...... gość wziął 160 strzałów omnadrenu i przytył 40 kg, normalnie nie wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
xTERM... co masz do stracenia? Dalsze przyrosty bez coraz większej ilości koksu i zdrowie.
Za porządny cykl glutamina - kreatyna zapłacisz 300-500zł, w zależności jaką masz diete i ile potrzebujesz dod. białka z odżywek. I bedziesz dobrze po tym wyglądał. Brałeś już suplementy? Na pierwszy cyklu kreatyny nawet 4cm w łapie idzie - nie wystarczy Ci ?

Robercik... nie mówie że to 100% prawda ludzie czasem lubią dodawać coś od siebie ale ziarno prawdy jest w tym jakieś napewno. BTW. jak ktoś ma tendencje do łapania masy to myśle że mógł wlać w siebie w 3miesiące 40kg na takim wspomaganiu i wysokokalorycznej diecie. Nikt nie mówi że były to mięśnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi bardziej o to, że nie wierzę że można być tak głupim.
Mój koleżka ze stażem kilkuletnim potrafi przytyć 30 kg na cyklu (oczywiście po przerwie wraca, ma z 15 kg na minusie i jak za***ie to....., waży ok. 150 kg). także wszystko jest możliwe :).
Ale 160 strzałow omki na 3 miesiące to wychodzi, 160 na 12 tyg = 13, 14 strzałow tygodniowo !!! Troche nie źle mi się wydaje, JAK TO PRAWDA.
Mój drugi koleżka :) wziął maks. 10 strzałow omki w tygodniu. Tak przynajmniej twierdzi. Ale to psychol, wszystko możliwe.

A JAKIE WY ZNACIE REKORDY ??? HAHAHA KONKURS NA NAJLEPSZEGO KAMIKAZE HAHA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 902
tak brałem suplementy to chyba normalka...
ale teraz chce szybko zyskac masy, i siły , potrzebje do czerwca !!!!

ale od wrzesnia zas bede jechał no sucho...
bo nawet samo cwiczenie w taki sposob duzo mi dało
pprzykładowo po treingu jak zaczynałem miałem 34cm w ramieniu, teraz ma 41cm... i to wszystko w niecałem 6 miesiecy...

ale jak juz wspomniałem potrzebuje szybko masy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Jak ci zalezy na szybkiej masie to w.p.i.erdalaj codziennie przed snem 300gr smalcu + 300gr. glukozy- gwarantuje ci, ze spokojnie paredziesiat kilo w krotkim czasie przytyjesz po czyms takim... tylko ze jaki to ma sens ? Zalezy ci na masie tluszczu i wody czy na miesniach ? Bo jezeli na miesniach, to cie zasmuce, bo NIE DA sie szybko zrobic czystej masy miesniowej... w tym nawet deka nie pomoze, a juz na pewno nie komus takiemu jak ty, z takim stazem... Poza tym- deka blokuje bardziej od testosteronu (gdzies byl post o tym, bodajze spic'a) wiec bardzo prawdopodobne ze twoja przysadka powie dobranoc i bedziesz mial problemy jak H.U.J ...
Nie pisze ze to na pewno sie stanie- ale jest to bardzo mozliwe...
jezeli nie wierzysz-przeczytaj sobie tego posta...

https://www.sfd.pl/temat132698/

Jego autor tez wczesnie zaczal z koksem... 23 lata i mu pala zaczyna flaczec...

Ale i tak to twoja decyzja- ale skoro tu piszesz to znaczy ze chcesz porady, a nikt tu ci zle nie bedzie mowil... skoro koledzy pisza ze jestes za mlody na szpryce to znaczy ze tak jest (bo i po co mieliby klamac ? Chyba nie myslisz ze np. sie boja ze ich przerosniesz ... )
Tak ze sluchaj starszych, madrzejszych i bardziej doświadczonych- a jak nie chcesz sluchac to po prostu nie pisz nic wiecej tylko laduj cykl 30 omo + 400 tabs mety - gwarantuje ze bedziesz wieeeelki... tylko na jak dlugo ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna i przyrosty

Następny temat

sterydy miejscowe?

WHEY premium