SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początki z zapasami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Witam mam na imię Piotrek i mam 21 lat jestem klerykiem w wyższym seminarium duchownym i zawsze marzyłem aby uprawiać zapasy , i się zastanawiam czy po studiach i po seminarium można zacząć uprawiać zapasy ??? Na razie to biegam i chodzę na basen i po powrocie z przerwy świątecznej zaczynam też chodzić na siłownie. co mi doradzicie ??? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
peter2562
witam was wszystkich :) zmia tego roczna mi nie słuzy gdyż teraz mam rehabilitacje gdyż złamałem sobie nogę :( tak że od lutego wracam do biegania i basenu.






no to dojścia do zdrowia jak najszybszego życzymy, i rozpoczecia w końcu treningu zapasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Witam. przedwszystkim szacun za pasje i marzenia w twoim przypadku, pamietaj nigdy nie jest zapózno aby cos uprawiać a przypuszczając ze jak jestes klerykiem to będziesz chciał sie dalej to nie marzysz o karierze zawodowej w zapasach. Ale tak normalnie to smiało lepiej teraz niż wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Tylko się boję ze jak mnie wyświęcą to może iektorzy zaczna mówić że księża się do sportu zaczynają juz mieszać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Nie no bez przesady w TV widizałem przypadek księdza który grał BLACK METAL co tam palą krzyze itp ;d A co o forme nie można dbać bedąc księdzem??? Jedynie co moze Ci przeszkodzic to wiesz msze :) treningi moga byc np o 18 30 i msza też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Będzie można jakieś zaminy z innym ksiedzem zobić :)a ty ternujesz zapasy ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Dokładniej to mma i brazylyjskie ju jitsu ale na mma mamy czesto seminaria z zapasami i na treningach prawie zawsze sa zapaasy więc teoretycznie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
to super;) może jakieś rady masz jak na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Hmmm dbaj o uszy jak ksiądz to wiesz, możesz sobie troche siłowni porobić jak narazie studiujesz, i co motywacji na treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
a czemu akurat o uszy mam dbać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Chyba że kalafiory Ci nie przeszkadzają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
aha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kozak

Następny temat

Opowieści i historie z wojska

WHEY premium