SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Banan to najlepsza opcja po treningu proponuje 15/20 minut po treningu banan+odżwyka białkowa 50 min po tr koryto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
moge min po treningu juz zjesc banana.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
odrazu po treningu nie powinno sie nic jessc ani pic :) takie jest moje zdanie ale są rożne szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
a co myslicie o tych aerobach w pilke nozna co wczesniej napisalem?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
jak to od razu po treningu nic nie pic i jesc? przeciez juz w czasie treningu pijemy min z litr wody. wytlumacz ta szkole

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Woda wiadome spozywana jest przez cały trening nie chodziło mi tu o wode :) tylko o rozne odzywki, banany itd

sam posłuchaj :) jesli te aeroby sa bardzo intenswyne to BCAA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
no to mnie zaskoczyles troche. Ale wtedy po 30 min co mialbym jesc? Nie biore zadnych odzywek. Do wyboru tylko banan, glukoza, jogurt naturalny albo normalny obiad

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
ano tak jest ale pamietaj o tym ze kazdy organizm reaguje inaczej wiec wszystko trzeba testowac na sobie :) Jeśli tak proponuje to 20/30 min po treningu dwa banany około 50 min pełnowartosciowy posiłek :) bedzie ok jesli zdecydujesz sie na jakies odzywki to do tych bananów odzywka białkową :) udowodnione jest ze banan po treningu jest duzo lepszy niz wszelki izotoniki/ carba czy wszelki inne odzywki weglowodanowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Na odyzwki nie zdecyduje sie bo moim zdaniem naturalne jedzenie jest lepsze. A czytales te forum : https://www.sfd.pl/HORMON_WZROSTU_przez_30_min.po_treningu_NIE_JEŚĆ.-t828369.html ??? Niektorzy pisza ze to jest prawie niezauwazalna roznica. A czy te bialko 30 min po treningu jest takie wazne?? Mozna czyms zastapic? Inni w ogole nie pisza o zadnych bialkach po treningu?? Moze mieso gotowane?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Każdy robi po swojemu ja jestem tego przekonania zeby odrazu po treningu nie jesc . No ja od zawsze pijam odzywke białkową po treningu . Miesem zastapic myśle ze pozostan przy tych dwoch bananach uzupelnisz utracony glikogen i bedzie ok a mieso zostaw do pełnowartosciowego posiłku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek pracy nad dietą

Następny temat

Pilnie potrzebuje pomocy!!!

WHEY premium