SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po przebudzeniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2662
mam taki problem że jak dobrze potrenuję na siłce to na drugi dzień trudno zwlec mi się z łóżka i tak leże w wyrku godzine i czekam na jakiś cud albo na długonogą modelkę ze śniadaniem :) potrzebuje coś łyknąć w tym czasie zanim dotrę do kuchni i w sumie nie wiem co... najlepsze byłyby chyba aminokwasy ogólne... spotkałem sie też z opinią zże BCAA ale te chyba lepsze na noc? Może gainer? tylko że amino łatwiej łyknąć bo gainera trzeba rozrabiać a aminokwasy tylko popić szklaneczką wody ,albo kupić jeszcze te liquid w płynie to już wogóle wygoda. No jak myślicie Panowie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry izolat np 4everfit

wsypujesz do szklanki 30g
wlewasz wody 150ml
dwa razy mieszasz widelcem i chlub w ten glupi dziób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale na zmęczenie to izolat i aminki nie pomogą. ja mam koło budzika (który nastawiam zawsze na jakies 20 min wczesniej niż powinienem zwlec się z wyra) mam szklanke wody i 2-3 capsy z kofeiną (po 100mg na każdą), czasem dorzucam taurynę i rzeń-szeń, jak zadzwoni budzik to na półśnie łykam te pillsy i popijam wodą, wyłączam budzik i śpie dalej, za jakies góra pól godziny budzę się gotowy by wziąc zimny prysznic. polecam, aczkolwiek dawkę kofeiny należy modyfikować (organizm szybko przyzwyczaja się).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Skoro ciezko Ci się zwlec z łóżka to kup sobie ZMA (moze byc apteczne) i powinno pomóc
Ja stosowałem apteczne i duzo mi dawało, jeśli chodzi o wyspanie i samopoczucie.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
j/Bull
W razie mniejszych finansów WPC też ujdzie..
i BCAA wcale nie jest dobrym pomysłem na noc..
pzdr.

Zmieniony przez - ripper14 w dniu 2006-11-04 17:29:11

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
z ZMA to bywa różnie - ja np. mam tak że gorzej mi się po nim wstaje ale jak już się podniosę z wyrka to max 5 minut i jestem na wysokich obrotach

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
zwróccie tylko uwagę, że pytanie nie tego dotyczy..
Ja tez lubie sie poprzewalac w łóżku troche z rana..
zwłaszcza jak nie jestem sam .. heh
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2662
ćwicze już ponad 4 lata i biorę ZMA ale nie problem tu w zmeczeniu tylko w lubieniu leżenia w łóżku! :) ze zmęczeniem nie mam problemów tylko chce poprostu cos wrzucić w siebie na pusty zołądek zanim dojdę do kuchni. Myślę już nad tym izolatem albo jakimiś aminokwasami i nie wiem co lepiej wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie rozumiem w jaki sposób wpi ma pomóc zwlec się z wyra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Czy ty wogole czytasz co zostało napiane?
bana na otwarcie oczu potrzeba?
pzdr.

Zmieniony przez - ripper14 w dniu 2006-11-04 17:50:50

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Tez tak miałem ,ale powiedziałem sobie, że trzeba i już teraz moge wstać bez zegarka, tak mój organizm sie przyzwyczaił.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

pilka a mono

WHEY premium