SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po ladowaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
czy mozliwe,ze po 24h ladowania na ckd na nastepny dzien mam 1,5kg wiecej wody?!?moze nie powinnam robic ladowan, bo sie potem caly dzien nastepny zle czuje ;( tak ciezko i bruszek , ktory juz tak ladnie wygladal stal sie wypukly i jeszcze mnie zoladek boli, chyba mi wegle nie sluza w duzych iloscich, co teraz najlepiej zrobic wroc poprostu do diety czy jakies ostrzejsze kroki trzeba podjac...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
tak możliwe ( u mnie 3-4kg) jak ładowanie wyglądało? było takie jak powinno wyglądać?

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
mam nadzieje, chociaz chyba troche za duzo zjadlam, byl i grejfrut,platki,grzanka z miodem, troche kuskusu i troche chipsow0;(ktorych normalnie nie lubie i nie jem bez sensu musze racjonalniej podchodzic do ladowan,ale juz dzisiaj lepiej i waga wrocila do tej z przed ladowania ufff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
tak jak Ci mówiłem na bank była to woda lecz ładowania rób takie jak powinno się robić

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
teraz to juz na pewno bede, bo sie tak zle czuje po takim kiepskim ladowaniu,ze juz bym wolala o wogole nie robic,i zeby wrocic do brzuszka sprzed ladowania juz 2 dzien walcze...0;( musze lepiej planowac ladowania i nie jesc byle czego mea culpa i sama sobie zrobilam i sama cierpie 0;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
ja zawsze sie spoko czuje zadnych problemow nie odczuwam chociaz jem 15gr/kg i wcale nie czuje sie przejedzony no moze tyci oczywiscie ladowanie jest w moim przypadku wzorowe no ale poirwsze tez nie bylo najlepsze czlowiek przeciez sie uczy i jakby robil wszystko wzorowo to by zadnych zmartwien nie bylo pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich ckd-owcow

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
dzieki z slowa otuchy, nie tylko ja popelniam bledy jak widac 0;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

2 pierwsze dni ckd :)

WHEY premium